گالری «با»واقع در «خیال دشت» محیطی برای میزبانی انواع رنگ‌هاست

گالری «با» میزبان رنگ‌ها در «خیال دشت» می‌شود


در نمایشگاه “خیال دشت”، آثاری انتزاعی و طبیعت‌محور از صدف کباری به نمایش درآمده است. صدف کباری که تاکنون دو نمایشگاه انفرادی و نمایشگاه‌های گروهی در کارنامه‌اش داشته است، در این نمایشگاه به تصویر کشیدن صحنه‌هایی از طبیعت می‌پردازد که در ذهن و ناخودآگاه او شکل گرفته است. آثار او تحت تاثیر سابقه‌ی معماری او قرار می‌گیرند و گالری “با” میزبان این نمایشگاه است.

به گزارش دیجیاتور، نمایشگاه «خیال دشت» با آثاری انتزاعی و طبیعت‌محور از صدف کباری که روز جمعه ۸ دی در گالری «با» افتتاح می‌شود تا ۲۲ دی ادامه دارد.

کباری متولد ۱۳۳۶ و فارغ‌التحصیل رشته معماری است. تاکنون ۲ نمایش انفرادی در گالری‌های سایه و نگر از آثار او برگزار شده است. همچنین نمایشگاه‌های متعدد گروهی در کارنامه‌ این هنرمند ثبت شده است.

در بخشی از توضیح هنرمند درباره این مجموعه آثار نوشته شده:

«در فضای ذهنم قدم می‌زنم و از کنار کوه‌های سر به فلک کشیده و پر از صخره عبور می‌کنم، به داخل جنگل مرموز و اسرارآمیز قدم می‌گذارم و ناگهان خود را در دریاکنار دریایی آرام و زیبا می‌بینم. می‌خواهم این صحنه‌ها را به تصویر بکشم، تصویری از طبیعتی که در ذهن من شکل گرفته است.

این آثار انباشت ناخودآگاه من است و حضور این نقش‌مایه‌ها رویدادی است که از ذهن من برمی‌خیزد و در متن تصویر و تغییرپذیری اثر نقش موثری دارند.

قطعا معماری به عنوان حرفه‌ای که سال‌ها در آن کار کرده‌ام تاثیر بسیاری روی آثارم دارد.»

گالری «با» هر روز از ساعت ۱۷ الی ۲۰ و روزهای جمعه ۱۶ الی ۲۰ میزبان مخاطبان نمایشگاه «دشت خیال» است.

نشانی گالری «با» در بلوار ارتش غرب، خیابان نخل، خیابان بهاران، بن بست نسترن، پلاک ١، ساختمان مدرن پلازا، طبقه ششم، واحد ۶۰۲ و ۶۰۳ واقع و شنبه‌ها تعطیل است.


نمایشگاه “خیال دشت” با آثاری انتزاعی و طبیعت‌محور از صدف کباری افتتاح می‌شود و تا انتهای روز ۲۲ دی برگزار می‌شود. کباری هنرمندی است که در رشته معماری فعالیت می‌کند و تاکنون دو نمایشگاه انفرادی و چند نمایشگاه گروهی داشته است. آثار کباری نمایانگر خیال و تجسم طبیعتی است که در ذهن او شکل گرفته‌اند و معماری نیز تأثیر زیادی در آثارش داشته است. نمایشگاه “دشت خیال” در گالری “با” برگزار می‌شود و در ساعات معینی بازدیدکنندگان را پذیرایی می‌کند. آدرس گالری “با” در بلوار ارتش غرب، خیابان نخل، خیابان بهاران، بن بست نسترن، پلاک ١، ساختمان مدرن پلازا، طبقه ششم، واحد ۶۰۲ و ۶۰۳ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *