کیانوش عیاری آماده انتقال به بخش عمومی در چند روز آینده است

کیانوش عیاری هوشیار است/ انتقال به بخش عمومی در چند روز آینده


در این متن آمده است که کیانوش عیاری، کارگردان هنر هفتم و تلویزیون ایران، به دلیل عدم مصرف قرص‌هایش، دچار تشنج شده و به بیمارستان منتقل شده است. اما خوشبختانه سطح هوشیاری او بالا آمده و بهبودی یافته است و در چند روز آینده از بخش آی سی یو به بخش عمومی منتقل می‌شود. در این میان بیان شده است که علت این برداشت از سطح هوشیاری او تشنج بوده و سکته مغزی نداشته است. همچنین بیان شده است که کیانوش عیاری در حال حاضر در حال کار بر روی اثر سینمایی سینمایی «ویلای ساحلی» است.

رضا رخشان تهیه کننده هنر هفتم درباره وضعیت کیانوش عیاری که روز گذشته به دلیل کاهش سطح هوشیاری به بیمارستان منتقل شده بود به خبرنگار دیجیاتور گفت: آقای عیاری روز گذشته به دلیل مصرف نکردن قرص‌هایشان دچار تشنج شدند و ابتدا به بیمارستان شریعتی و سپس بیمارستان سینا انتقال پیدا کردند.

وی ادامه داد: طی صحبتی که با بیمارستان داشتم خوشبختانه سطح هوشیاری شأن بالا آمده و توانستند اطرافیان را بشناسند. طبق نظر پزشک حالشان رو به بهبودی است و در چند روز آینده از آی سی یو به بخش عمومی منتقل می‌شوند.

رخشان در پاسخ به اینکه آیا کیانوش عیاری سکته مغزی کرده یا خیر، عنوان کرد: آقای عیاری سکته نکرده اند و به دلیل تشنج سطح هوشیاری شأن پایین آمده بود. فعلاً امکان ملاقات وجود ندارد چون در آی سی یو هستند اما خوشبختانه حال عمومی شأن بهتر شده است.

کیانوش عیاری کارگردان شناخته شده هنر هفتم و تلویزیون ایران این روزها اثر سینمایی سینمایی «ویلای ساحلی» به تهیه کنندگی رضا رخشان را بر پرده سینماها دارد.


موضوع: وضعیت کیانوش عیاری
نتیجه: کیانوش عیاری به دلیل تشنج به بیمارستان سینا منتقل شده است. سطح هوشیاری او بهبود یافته و انتظار می رود در چند روز آینده به بخش عمومی منتقل شود. او سکته مغزی نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *