كوين اسپيسي دوباره به عنوان رئيس جمهور آمريكا منصوب شد/ نتفليكس را من پيدا كردم

کوین اسپیسی بار دیگر رییس‌جمهور آمریکا شد/ نتفلیکس را من ساختم


در این متن اشاره شده است که کوین اسپیسی در یک ویدیوی کریسمس، با تاکر کارلسون در گفتگویی نقش فرانک آندروود را ایفا کرده است. اسپیسی در این گفتگو به تعبیری از جنبه های مختلف به بحث درباره مسائل روز می پردازد. او همچنین به اتهامات تجاوز جنسی که علیه خود مطرح شده بود اشاره کرده و از نحوه رابطه نتفلیکس با خود صحبت می کند. در همین گفتگو نیز به رأی‌گیری ریاست جمهوری ۲۰۲۴ و نامزدهایی که در رقابت هستند، پرداخته شده است. قسمت دیگری از این گفتگو به بررسی نیاز کشور به یک رهبر استوار می پردازد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از هالیوود ریپورتر، کوین اسپیسی با تاکر کارلسون در یک ویدیوی سالانه کریسمس به گفت‌وگو نشست و در طی آن در نقش فرانک آندروود، شخصیت «خانه پوشالی» ظاهر شد که در فصل ششم و آخر سریال کشته شد.

از سال ۲۰۱۸ که اتهام‌های تجاوز جنسی علیه اسپیسی مطرح شد، این بازیگر هر سال یک ویدیوی کریسمس منتشر می‌کند که در آن با لهجه جنوبی فرانک آندروود ظاهر می‌شود و او را در حال بحث درباره مسایل روز نشان می‌دهد. امسال کارلسون هم به او پیوست و آن ۲ درباره نتفلیکس و رأی‌گیری ریاست جمهوری ۲۰۲۴ صحبت کردند.

مجری سابق فاکس نیوز از اسپیسی پرسید آیا متوجه شده هر بار که شخصی این برنامه استریم را باز می‌کند، اسپیسی در صدای آغاز برنامه حضور دارد و یادآوری کرد که «بوم بوم» از «خانه پوشالی» آمده است.

اسپیسی در نقش فرانک گفت: بنابراین عجیب است که آن‌ها تصمیم گرفتند به طور علنی روابط خود را با من قطع کنند آن هم برای ادعاهایی که اکنون روشن شده نادرست هستند. فکر نمی‌کنم دیگر سوالی وجود داشته باشد. نتفلیکس به خاطر من وجود دارد. من آن‌ها را روی نقشه گذاشتم و آن‌ها سعی کردند مرا کنار بگذارند.

در پایان این گفت‌وگو که به عنوان یک اپیزود در شبکه تاکر کارلسون پخش شد، مجری سابق اخبار از اسپیسی درباره افکارش درباره رأی‌گیری ریاست جمهوری ۲۰۲۴ و نامزدهایی که قبلا از رقابت خارج شده‌اند، پرسید.

اسپیسی به او گفت: کمی شبیه پریدن اشتباهی در جکوزی است. میدانی که تا ابد ادامه نخواهد داشت. بنابراین، وقتی مایک -کمی بیش از حد متفکرانه- فوری میدان را ترک کرد، تعجب نکردم.

این بازیگر درباره نامزدهایی که هنوز در رقابت هستند، گفت ویوک راماسوامی و نیز نیکی هیلی را چون سرسخت است، دوست دارد.

وی افزود: او بدون شک با تماشای من یکی دو چیز یاد گرفته، اما فکر می‌کنم در نهایت ما به کسی در کاخ سفید نیاز داریم که مانند من نترس باشد. از این‌که کشورمان یا یک مطبوعات‌نگار را در مسیر درست سوق دهیم، هراسی نداریم.


کوین اسپیسی در ویدیوی کریسمس سالانه به گفتگو نشست و نقش فرانک آندروود را ایفا کرد. از سال ۲۰۱۸ که اتهامات تجاوز جنسی علیه او مطرح شد، هر سال ویدیوی کریسمسی منتشر می‌کند و در آن با لهجه جنوبی فرانک ظاهر می‌شود و درباره مسایل روز صحبت می‌کند. امسال در گفتگو با تاکر کارلسون درباره نتفلیکس و رأی‌گیری ریاست جمهوری ۲۰۲۴ صحبت کرد. در پایان گفتگو، اسپیسی درباره رأی‌گیری ریاست جمهوری ۲۰۲۴ و نامزدهایی که هنوز در رقابت هستند صحبت کرد و از ویوک راماسوامی و نیکی هیلی تحسین کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *