پرسپولیس قادر به استقطاب بازیکن خارجی نمی‌باشد

پرونده جذب خارجی برای پرسپولیس باز نمی شود


پس از نتایج نامطلوب چند هفته اخیر تیم فوتبال پرسپولیس، یحیی گل محمدی سرمربی این تیم تصمیم به تغییر در لیست بازیکنان گرفته است. او سه بازیکن جدید را برای تقویت خط حمله و دفاع تیم در نظر گرفته و احتمال می‌دهد تعداد ورودی‌های تیم افزایش یابد. سرمربی پرسپولیس همچنین قصد ندارد بازیکن خارجی درجه دو را جذب کند و برای جذب بازیکنان داخلی از برنامه‌ریزی مالی موجود استفاده خواهد کرد. گل محمدی نیز تصمیم دارد بازیکنان جدید را از بین بازیکنان داخلی انتخاب کند تا بتوانند با توجه به شناختی که از فضای فوتبال داخلی دارند، برای پرسپولیس موثر باشند.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای بازی با شمس آذر قزوین آماده شده که نتایج نامطلوب چند هفته اخیر سرخپوشان باعث فشار روی کادر فنی و مدیران این تیم شده است. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز تصمیم قطعی برای تغییر در لیست بازیکنان تیمش را گرفته است.

او به طور قطع سه بازیکن را برای تقویت خط حمله و دفاع تیمش در نظر گرفته است و احتمال دارد تعداد ورودی‌های این تیم نیز افزایش پیدا کند. سرمربی پرسپولیس با توجه به فرصت اندک برای جذب بازیکن شاخص قصدی برای جذب بازیکن خارجی درجه دو ندارد و می‌خواهد همین برنامه‌ریزی مالی را صرف جذب بازیکنان داخلی کند. از این رو درخواست دو مدیر برنامه را برای بررسی رزومه بازیکنان خارجی رد کرده است.

گل محمدی تصمیم دارد بازیکنان جدید را از بین داخلی‌ها انتخاب کند تا در نیم فصل بتوانند با توجه به شناختی که از فضای فوتبال داخلی دارند برای پرسپولیس مثمر ثمر ظاهر شوند.


پس از نتایج نامطلوب چند هفته اخیر، تیم فوتبال پرسپولیس در حال آماده شدن برای بازی با شمس آذر قزوین است. سرمربی تیم، یحیی گل محمدی، تصمیم گرفته است سه بازیکن جدید را به لیست بازیکنان تیم اضافه کند تا خط حمله و دفاع تیم را تقویت کرده و افزایش تعداد ورودی‌های تیم را نیز ممکن سازد. او قصد ندارد بازیکن خارجی درجه دو جذب کند و تمام برنامه‌ریزی مالی را صرف جذب بازیکنان داخلی کند. برای این منظور، درخواست دو مدیر برنامه که رزومه بازیکنان خارجی را بررسی کنند، را رد کرده است. گل محمدی قصد دارد بازیکنان جدید را از بین بازیکنان داخلی انتخاب کند تا با توجه به شناختی که از فضای فوتبال داخلی دارند، بتوانند برای پرسپولیس مثمر ثمر عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *