پایان مطالعه ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای ۱۱ بیمارستان

پایان مطالعات ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای ۱۱بیمارستان


معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که مطالعات ارزیابی عملکردی ۱۱ بیمارستان، توسط مهندسان انجام شد و در سال گذشته به پایان رسید. این مطالعات شامل بسیاری از بیمارستان‌های مختلف از جمله بیمارستان‌های کرمانشاه، تهران، زابل، شوشتر، بوشهر، ایرانشهر، کرج، رشت، ساری و اردبیل بوده است. همچنین، در حال حاضر مطالعات برای حدود ۲ هزار تخت بیمارستانی دیگر نیز در دست انجام می‌باشد که از آن‌ها بیمارستان ۳۵۰ تختی بهارستان تهران نام برده شده است.

به گزارش دیجیاتور، علی نبیان، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی از اتمام مطالعات ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای ۱۱ بیمارستان در سال گذشته خبر داد و گفت: مطالعات ارزیابی عملکردی ۱۱ بیمارستان به استعداد ۴ هزار تخت که با همکاری دفتر مکان اقامت بشر ملل متحد در سال ۱۴۰۱ آغاز شد با تلاش مهندسان در سازمان مجری در سال گذشته به اتمام رسید.

به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، مطالعات ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای بیمارستان‌های کرمانشاه، بیمارستان روانی رازی تهران، زابل، شوشتر، بوشهر، ایرانشهر، کرج، رشت، ساری، اردبیل، بهارلوی تهران به اتمام رسید و برای دو بیمارستان ساری و بوشهر نتایج حاصل از مطالعات در بخش سقف‌های کاذب و اتصالات انعطاف‌پذیر به شکل پایلوت وارد مرحله اجرا شده است.

نبیان توضیح داد: هم اینک مطالعات حدود ۲ هزار تخت بیمارستانی در اداره کل امور فناوری طراحی و فن‌آوری‌های نوین سازمان در مراحل مختلف طراحی قرار دارد که شاخص‌ترین آنها شامل بیمارستان ۳۵۰ تختی بهارستان تهران و پروژه بیمارستانی ۲۲۰ تختی پرند است.


اتمام مطالعات ارزیابی عملکردی سازه و اجزای غیرسازه‌ای ۱۱ بیمارستان در سال گذشته اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *