وقوع حریق در سه شهرستان گیلان

وقوع آتش سوزی در ۳ شهرستان گیلان


در گفت و گو با رسانه‌ها، سرپرست سازماندهی بحران استانداری گیلان از حریق در سه شهرستان این استان خبر داد و اعلام کرد که بیش از ۲ هزار مترمربع از مراتع و علفزارها دچار حریق شده است. وی همچنین به مسافرین و گردشگران توصیه کرد که از روشن کردن آتش در جنگل‌ها پرهیز کنند تا ذخایر زمین استان حفظ شود.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، محمد رضا حق بین صبح شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها با اشاره به نفوذ جریانات جنوبی در استان، اظهار کرد: با هشدار سطح نارنجی پیش‌بینی آب و هوا و قرارگیری در شرایط بحران، تمامی دستگاه‌های خدمات رسان و فرمانداری‌های گیلان در مقابل بحران احتمالی به حالت آماده باش قرار گرفتند.

سرپرست سازماندهی بحران استانداری گیلان از حریق در ۳ شهرستان این استان خبر داد و گفت: شهرستان‌های تالش، ماسال، شفت و لنگرود درگیر آتش سوزی‌های سطحی شدند.

وی افزود: در پی هشدار پیش‌بینی آب و هوا و وزش باد گرم در گیلان طی شبانه روز گذشته تاکنون بیش از ۲ هزار مترمربع از مراتع و علفزارها این شهرستان‌ها به صورت نقطه‌ای دچار حریق شده است.

سرپرست سازماندهی بحران استانداری گیلان با اشاره به گردشگر پذیر بودن استان، به مسافرین و گردشگران توصیه کرد برای حفظ جنگل‌های هیرکانی و ذخایر زمین استان، از روشن کردن آتش در جنگل‌ها به جد پرهیز کنند.


آتش‌سوزی‌های سطحی در شهرستان‌های تالش، ماسال، شفت و لنگرود در استان گیلان در پی پیش‌بینی آب و هوا و وزش باد گرم، طی شبانه روز گذشته تاکنون بیش از ۲ هزار مترمربع از مراتع و علفزارها دچار حریق شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *