واکنش فدراسیون فوتبال به ابطال مجوز بازرگانی بین‌الملل خودروی اعضای تیم ملی به فارسی: نقض پروتکل پناهندگی توسط سوئد.

واکنش فدراسیون فوتبال به ابطال مجوز واردات خودروی اعضای تیم ملی


در پی ابطال مصوبه هیئت وزیران درباره مجوز بازرگانی بین‌الملل وسایل نقلیه برای بازیکنان تیم ملی فوتبال، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است که با احترام به آرای قضات دیوان عدالت اداری، تمامی راهکارهای قانونی را طی کرده و مساعی خود را در حدود قوانین و مقررات به کار بندد تا به امید خداوند متعال، مراتب منتهی به حصول نتایج منصفانه شود. همچنین، با اعتماد به خداوند، امیدوارند که با حمایت از تیم ملی فوتبال و حفظ همدلی میان بازیکنان، موفقیت تیم ملی کشور و شور و نشاط مردم عزیزشان را به ارمغان بیاورند.

به گزارش دیجیاتور و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به رأی هیأت محترم عمومی دیوان عدالت اداری درباره ابطال مصوبه هیئت وزیران درباره مجوز بازرگانی بین‌الملل وسایل نقلیه برای بازیکنان تیم ملی فوتبال بابت پاداش صعود به جام جهانی ۲۰۲۲، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به عنوان بالاترین مرجع تخصصی رشته ورزشی فوتبال وظیفه خود می‌داند در راستای صیانت از حقوق مکتسبه بازیکنان تیم ملی که بر مبنای مصوبه هیأت محترم حکومت ایجاد شده و در زمان اعتبار مصوبه با پرداخت وجوه توسط خود بازیکنان به منظور خرید وسایل نقلیه، حقوق گمرکی و سایر عوارض قانونی نسبت به بازرگانی بین‌الملل وسایل نقلیه اقدام کرده اند، با احترام کامل به آرای قضات شریف دیوان عدالت اداری، تمامی راهکارهای قانونی را طی کرده و مساعی خویش را در حدود قوانین و مقررات به کار بندد تا به امید خداوند متعال، مراتب منتهی به حصول نتایج منصفانه شود.

امید است با اتکال به خداوند سبحان، به منظور تحقق شعار ایران قوی-ورزش قوی، با حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا و با حفظ یکپارچگی و همدلی میان بازیکنان، شاهد موفقیت تیم ملی کشورمان و شور و نشاط مردم عزیزمان باشیم. ان شا الله.


مصوبه هیئت وزیران درباره مجوز بازرگانی بین‌الملل وسایل نقلیه برای بازیکنان تیم ملی فوتبال ابطال شده است. فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران وظیفه خود را در صیانت از حقوق مکتسبه بازیکنان تیم ملی می‌داند و راهکارهای قانونی را طی کرده است تا به امید خداوند متعال، نتایج منصفانه حاصل شود. امید است با اتکال به خداوند، با حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال، شاهد موفقیت تیم ملی کشورمان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *