بازنویسی عنوان به فارسی: “خاطره‌ها همراه می‌شوند”، تجربه بازشنیدنی/ میزبانی در تالار وحدت

«همراه با خاطره‌ها» دوباره شنیدنی می‌شود/ میزبانی در تالار وحدت


کنسرت “همراه با خاطره‌ها” به آهنگسازی و رهبری ارکستر مجید انتظامی با همکاری بنیاد رودکی و با حمایت وزیر میراث و ارشاد اسلامی روز چهاردهم دی ماه برگزار می‌شود. در این کنسرت، ارکستر هنر صوتی ملی ایران با همراهی گروه کر بنیاد رودکی، آثار برگزیده‌ای از مجید انتظامی را اجرا خواهد کرد. این کنسرت در تالار وحدت برگزار می‌شود و در اجراهای قبلی با استقبال بسیاری از مخاطبان مواجه شده است. برای تهیه بلیت این کنسرت، علاقه‌مندان می‌توانند به سامانه “ایران کنسرت” مراجعه کنند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌عمومی بنیاد رودکی، کنسرت «همراه با خاطره‌ها» به آهنگسازی و رهبری ارکستر مجید انتظامی با توجه به درخواست مخاطبان، موافقت این هنرمند و مساعدت وزیر میراث و ارشاد اسلامی روز چهاردهم دی یک بار دیگر توسط ارکستر ملی ایران روی صحنه تالار وحدت می‌رود.

در این رویداد ارکستر هنر صوتی ملی ایران با ترکیبی از سازهای ایرانی و کلاسیک و همراهی گروه کر بنیاد رودکی، برگزیده آثار مجید انتظامی از جمله سمفونی «حماسه خرمشهر» و هنر صوتی اثر سینمایی‌های «از کرخه تا راین»، «آژانس شیشه‌ای»، «بوی پیراهن یوسف»، «دیوانه‌ای از قفس پرید»، «آرزوی بزرگ»، «ترن»، «دوئل»، «شیخ بهایی» و «زال و سیمرغ (بچه‌های کوه آلپ)» را اجرا می‌کند.

پیش از این کنسرت ارکستر هنر صوتی ملی ایران، طی پنج شب در آذر و پس از ۱۱ سال دوری استاد انتظامی از صحنه، در تالار وحدت اجرا شد که این رویداد با استقبال ویژه مخاطبان روبه‌رو بود و بلیت‌های همه این اجراها به صورت کامل به فروش رفت.

میثم لطیفی معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، محمدمهدی اسماعیلی وزیر میراث و ارشاد اسلامی، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، علی بهادری جهرمی سخنگوی حکومت، حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی تحول اساسی فرهنگی، حجت‌الاسلام محمد قمی رییس سازمان معرفی محصولات اسلامی، سید محمد هاشمی جانشین وزیر و معاون حقوقی، سید محمود اسلامی معاون توسعه سازماندهی و منابع انسانی و سرپرست بنیاد رودکی، محمود سالاری معاون هنری و محمد اله‌یاری مدیرکل دفتر هنر صوتی وزارت میراث و ارشاد اسلامی و همچنین شخصیت‌هایی چون محمدحسین صفارهرندی، وحید جلیلی، احسان محمدحسنی مسئول سازمان هنری رسانه‌ای «اوج»، عبدالله بن سعود العنزی سفیر عربستان سعودی در ایران از جمله مهمانان پنج شب نخست اجرای «همراه با خاطره‌ها» بودند.

رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» با همکاری مشترک بنیاد رودکی، دفتر هنر صوتی وزارت میراث و ارشاد اسلامی و انجمن هنر صوتی ایران ۱۴ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سامانه «ایران کنسرت» مراجعه کنند.


شخصیت‌های معروف و مسئولین حکومتی از جمله مهمانان پنج شب نخست اجرای کنسرت “همراه با خاطره‌ها” بودند. این کنسرت به آهنگسازی و رهبری ارکستر مجید انتظامی با ترکیبی از سازهای ایرانی و کلاسیک اجرا می‌شود. در این کنسرت برگزیده آثار مجید انتظامی از جمله سمفونی «حماسه خرمشهر» و هنر صوتی اثر سینمایی‌های «از کرخه تا راین»، «آژانس شیشه‌ای»، «بوی پیراهن یوسف»، «دیوانه‌ای از قفس پرید»، «آرزوی بزرگ»، «ترن»، «دوئل»، «شیخ بهایی» و «زال و سیمرغ (بچه‌های کوه آلپ)» اجرا می‌شود. این کنسرت قبلاً در تالار وحدت اجرا شده و با استقبال ویژه مخاطبان روبرو بود. این رویداد موسیقایی با همکاری بنیاد رودکی، دفتر هنر صوتی وزارت میراث و ارشاد اسلامی و انجمن هنر صوتی ایران در مطالعات تاریخی ۱۴ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سامانه “ایران کنسرت” مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *