افزایش ۲۵ درصدی هزینه حمل دریایی کالاها + توضیحات

هزینه حمل دریایی کالاها ۲۵ درصد افزایش یافت+ جزییات


اتحادیه دریانوردی و خدمات وابسته ایران افزایش ۲۵ درصدی هزینه حمل دریایی کالاها را اعلام کرده است. این افزایش مبتنی بر اصلاح تعرفه‌های خدمات بندری و دریایی و تعرفه‌های سال ۱۴۰۲ است. این افزایش اعمال شده و پرداخت هزینه‌های جدید توسط ذینفعان صورت می‌گیرد.

به گزارش دیجیاتور، انجمن دریانوردی و خدمات وابسته ایران در بخشنامه‌ای افزایش ۲۵ درصدی هزینه حمل دریایی کالاها را ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است به استناد ابلاغیه شماره /٣٢٨١۵ ص ١۴٠٢/ مورخ ١۴٠٢/٠۷/٢۵ سازمان بنادر و دریانوردی موضوع اصلاحیه تعرفه‌های خدمات بندری و دریایی نیمه دوم سال، بنادر بازرگانی، حسب مصوبه اجلاس شماره ٢١٣۹ مورخ ١۴٠٢/٠۷/٢۴ هایت محترم عامل سازمان و به استناد ابلاغیه شماره /٣۴۴٨٠ ص ١۴٠٢/ مورخ ١۴٠٢/٠٨/٠۹ سازمان بنادر و دریانوردی موضوع اصلاح تعرفه‌های سال ١۴٠٢ مترتب بر شناورها حسب اجلاس شماره ٢١٣٨ مورخ ١۴٠٢/٠۷/١۷ هیأت محترم عامل سازمان و پیرو نامه شماره /١۴٠٢۶ ص ١۴٠٢/ مورخ ١۴٠٢/٠٣/٢٣ سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر رسوب کانتینر خالی، بازنگری قراردادها و سهم بری سازمان از درآمد کانتینرهای خالی، و به استناد بخشنامه شماره ۴٨٠٢١ مورخ ١٣۹۴/٠۴/١۶ هزینه‌های حمل دریایی کالاهای کانتینری و غیر کانتینری از / به بنادر بازرگانی شمال و جنوب کشور مستند به اعلامیه دریافتی به شرح پیوست منطبق بر بند دال بخشنامه صدرالذکر، از مطالعات تاریخی ١۴٠٢/١٠/٠١ با %٢۵ افزایش اعمال می‌گردد. بدیهی است مبنای حاکمیت وصول هزینه‌های افزایش یافته پرداخت و تسویه حساب ذینفع می‌باشد.

برای مشاهده کامل فایل اینجا کنید.


انجمن دریانوردی و خدمات وابسته ایران در بخشنامه‌ای افزایش ۲۵ درصدی هزینه حمل دریایی کالاها را ابلاغ کرد. این افزایش براساس اصلاح تعرفه‌های خدمات بندری و دریایی نیمه دوم سال و تعرفه‌های سال مترتب بر شناورها و هزینه‌ی حمل دریایی کالاهای کانتینری و غیر کانتینری اعمال می‌شود. شماره بخشنامه و مطالعات تاریخی اعمال این افزایش همچنین در این متن ذکر شده است. تسویه حساب و پرداخت هزینه‌های افزایش یافته نیز به عهده‌ی ذینفعان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *