شکست هت تریک تیم فوتبال ساحلی ایران در مقابل سنگال

هت تریک شکست فوتبال ساحلی ایران برابر سنگال


تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در اردویی خود در استان بوشهر در مقابل تیم ملی سنگال قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر دو شکست خورد. در این بازی، وقت اول با نتیجه یک بر صفر به سود سنگال به پایان رسید و در وقت دوم و سوم دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند. در مجموع سنگال با حساب ۳ بر دو ایران را شکست داد. ملی‌پوشان ایران در هر ۳ بازی تدارکاتی نتیجه را به حریف خود واگذار کرده‌اند. تیم ملی ایران به منظور شرکت در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات آماده می‌شوند.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، تیم ملی فوتبال ساحلی که در اردویی را در استان بوشهر برپا کرده است، در سومین دیدار تدارکاتی خود امروز جمعه یک دی از ساعت ۱۵ مقابل تیم ملی سنگال قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر دو شکست خورد.

وقت اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سنگال به پایان رسید؛ در وقت دوم و سوم دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند و در مجموع سنگال با حساب ۳ بر دو ایران را شکست داد تا ملی‌پوشان ایران در هر ۳ بازی تدارکاتی نتیجه را به حریف خود واگذار کرده باشند.

ملی‌پوشان کشورمان، روز ۲۸ و ۲۹ آذر هم در دو دیدار به مصاف سنگال رفته بود که آن بازی‌ها را به ترتیب با نتایج دو بر یک و پنج بر چهار به حریف خود واگذار کرده بود.

شاگردان علی نادری خود را برای شرکت در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات آماده می‌کنند.


تیم ملی فوتبال ساحلی در سومین دیدار تدارکاتی خود با نتیجه ۳ بر دو شکست خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *