ما نمی‌توانیم با بی‌عدالتی مبارزه کنیم

نمی‌ توانیم با بی‌عدالتی بجنگیم


در این متن، سرمربی تیم فوتبال سپاهان ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک، به تلاش برای پیشرفت و رشد تیم و حفظ روحیه بازیکنان اشاره کرده است. وی به موضوع اتفاقات زندگی اشاره کرده و تاکید کرده است که چالش‌ها می‌توانند موقعیت رشد باشند و باید باورکنیم و تلاش کنیم. همچنین، وی به عملکرد خط حمله تیم سپاهان و تلاش برای بهتر شدن آن اشاره کرده است. در ادامه، مورایس به موضوع محرومان و مصدومان تیم پرداخته و آرزو کرده است تا راه حلی برای تنبیه و بخشیدن پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، ژوزه مورا یس شامگاه شنبه در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک اظهار کرد: برای هواداران سپاهان آرزو می‌کنم که یلدا با خوشحالی برای آن‌ها ادامه‌دار باشد.

وی با بیان اینکه قبل از باز ی خیلی در مورد بازی صحبت نمی‌کنم، آرزو می‌کنم بازی باکیفیت و باعدالت در موقعیت‌ها باشد، افزود: در مورد اتفاقات رخ داده برا ی سپاهان: همه در زندگی چالش داریم، چالش‌ها موقعیت رشد کردن هستند و باید بیشتر از چیزی که فکر می‌کنیم، انجام دهیم، این یک هدیه از خداوند است، فقط باید باور داشته و انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به عملکرد خط حمله سپاهان اضافه کرد: کار م ی‌کنیم، برخی مواقع بیشتر و برخی مواقع کم‌تر گل می‌زنیم و هدف تیم از روز اول پیشرفت کردن بوده است، هرچقدر تمرین کنیم، بهتر می‌شویم؛ بازیکنان بهترین عملکرد خود را می‌گذارند تا از پس چالش‌های زمین بر بیاییم.

وی در خصوص حفظ روند روح ی بازیکنان سپاهان ابراز کرد: انسان یک ضربان دارد که به صورت موج بالا و پایین می‌رود، نمی‌خواهیم موج خیلی بالا یا پایین باشد و در سطح خیلی خوب باشد و سعی می‌کنیم موج را حفظ کنیم؛ هرکسی یک ظرفیت و کیفیت دارد اما می‌توانم هر روز تلاش کنم و کار کنم که بهتر باشم اما نمی‌توانم خودم را با بقیه مقایسه کنم.

مورایس در مورد نقل و انتقالات ن یم‌فصل ادامه داد: اگر موقعیتی در بازار باشد که به تیم کمک کند، استقبال می‌کنم، اگر بازار این اجازه را بدهد که کسی را داشته باشیم که بهتر شویم، انجام می‌دهیم؛ تمرین کردن، دانش‌افزایی و خرید بازیکن برای بهتر شدن است، از نظر برنامه‌ریزی مالی و هزینه باید در نظر گرفت که برخی باشگاه‌ها می‌توانند اما برخی نمی‌توانند.

وی در مورد محرومان و مصدومان سپاهان تصرح کرد: م یلاد زکی‌پور را دارم اما به دلیل محرومیت بازی نمی‌کند، یک چالش دیگر است که باید از پس آن بر بیاییم؛ فقط سیاویش یزدانی مصدوم است و سایرین در مسیر خوبی پیش می‌روند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به محروم یت هواداران سپاهان ادامه داد: با نامادری و ناپدری بزرگ شدم و همیشه به صورت طبیعی تنبیه می‌شدم، الان به گذشته نگاه می‌کنم و آن‌ها را می‌بخشم زیرا آن‌ها کاری که می‌دانستند را انجام می‌دادند و خیلی حواسم به نامادری‌ام هست؛ بعضی وقت‌ها تنبیه خیلی سخت بود، راه‌های بیشتری است اما کاری که می‌دانیم را انجام می‌دهیم چون نمی‌دانیم، مجبوریم تنبیه شویم اما یک راه برای بخشیدن وجود دارد.

وی تاکید کرد: بدون هوادار باز ی می‌کنیم که یک حقیقت است، به خاطر کاری که هواداران انجام داده‌اند، باشگاه تنبیه شده است اما نباید توهین کنیم؛ نمی‌توانیم با بی‌عدالتی با عدالت بجنگیم و اگر کسی هواداران را اذیت کرد، باید آن‌ها را متوجه کنیم که چقدر عاشق آن‌ها هستیم و فکر می‌کنم این یک راه حل است؛ در قرآن و انجیل درس‌های زیادی هست که چگونه احترام بگذاریم، آرزو می‌کنم که راه حلی در این مورد پیدا کنیم.


یکی از نتایج اصلی این متن، آرزوی سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای هواداران است که آن‌ها در شب یلدا با خوشحالی ادامه‌دار باشند. به علاوه، او از اهمیت تلاش و کوشش برای پیشرفت تیم صحبت می‌کند و تاکید می‌کند که هر چقدر تمرین کنند، بهتر می‌شوند. او همچنین به نگهداری از روحیه بازیکنان سپاهان و جلوگیری از تفاوت بزرگ آنها اشاره می‌کند. سایر موضوعاتی که در متن مطرح می‌شوند، انتقالات و محرومیت برخی از بازیکنان سپاهان و راه‌حلی برای حفظ احترام در میان هواداران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *