نمایش انیمیشن های کوتاه در سینماتک نگارخانه هنرهای معاصر تهران

نمایش فیلم‌های کوتاه انیمیشن در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران


این هفته در سالن سینماتک نگارخانه هنرهای معاصر تهران، ۱۰ اثر سینمایی کوتاه هنری انیمیشن از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی به نمایش گذاشته می‌شود. این اثر سینمایی های کوتاه انیمیشن در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی شرکت کرده و جوایز معتبری را کسب کرده‌اند. این بجرمها به ترتیب عبارتند از “سیم ششم” به کارگردانی بهرام عظیمی، “سوزن‌بان” به کارگردانی مهدی خرمیان و “پسر دریا” به کارگردانی عباس جلالی یکتا. این برنامه برای عموم آزاد است و هنردوستان می‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ارتباطات سازمانی نگارخانه هنرهای معاصرتهران، در ادامه برنامه‌های نمایش اثر سینمایی در سالن سینماتک نگارخانه هنرهای معاصر تهران، این هفته ۱۰ اثر سینمایی کوتاه هنری انیمیشن که از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است، به نمایش گذاشته می‌شود.

مجموعه اثر سینمایی «رویاهای رنگی» که در سینماهای منتخب گروه سینمایی «آثار خلاقانه و تجربه» به نمایش در آمده است، ساعت ۱۵ یکشنبه ۳ دی ماه در سالن سینماتک به نمایش در می آید. بعد از نمایش اثر سینمایی جلسه نقد و بررسی برپا می شود.

مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری شامل «سیم ششم» به کارگردانی بهرام عظیمی، «سوزن‌بان» به کارگردانی مهدی خرمیان، «پسر دریا» به کارگردانی عباس جلالی یکتا، «گذشته» به کارگردانی حمید محمدی، «ملکوت» به کارگردانی فرنوش عابدی، «کلاغ» به کارگردانی اهورا شهبازی، «بالانس» به کارگردانی برزان رستمی، «شهر خاموش» به کارگردانی امیر مهران، «دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی و «اکتسابات انتسابی» به کارگردانی سمانه شجاعی، آثاری هستند که در این مجموعه به نمایش درمی‌آیند. این اثر سینمایی های کوتاه انیمیشن در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی شرکت کرده و جوایز معتبری را کسب کرده‌اند.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند روز یکشنبه ۳ دی ماه ساعت ۱۵ به خیابان کارگر شمالی، جنب پارک لاله، نگارخانه هنرهای معاصر تهران، سالن هنر هفتم تک مراجعه کنند.‌ ورود برای عموم در این برنامه آزاد است.


نمایش 10 اثر سینمایی کوتاه هنری انیمیشن در نگارخانه هنرهای معاصر تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *