تمامیت نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳ رسماً به پایان رسید/ تجلیل از خبرنگار دیجیاتور

نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳ به کار خود پایان داد/ تقدیر از خبرنگار مهر


نمایشگاه تلکام امسال در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه در ۶ سالن تعبیه شده بود و شامل ۱۵۵ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی بود. همچنین بیش از ۸۰ نفر از ۳۰ شرکت مختلف از ۹ کشور به عنوان هیات تجاری در این نمایشگاه حضور داشتند. تلکام در چهار روز برگزار شد و در اختتامیه آن، خبرنگار دانش و فناوری دیجیاتور به دلیل پوشش خبری مستمر و پویای این نمایشگاه تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، نمایشگاه تلکام امسال در زمینی به مساحت ۱۱ هزار متر مربع در ۶ سالن از جمله سالن های ۵،۶،۷،۸،۹،۱۰، و ۱۱ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه ۱۵۵ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی از کشور چین و همچنین بیش از ۸۰ نفر از ۳۰ شرکت مختلف به عنوان هیات تجاری از ۹ کشور از جمله روسیه ،چین و ترکمنستان سوریه،عراق،ترکیه،افغانستان،ازبکستان،ارمنستان برای بازدید از نمایشگاه حضور داشتند.

نمایشگاه از دوم تا پنجم دی ماه دایر بود و عصر امروز سه شنبه به کار خود پایان داد.

تلکام ۱۴۰۲ با حضور معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، معاون وزیر مخابرات و تکنولوژی مخابرات، رییس کمیته دانش مالی دیجیتال پارلمان و جمعی از سفرهای کشورهای مختلف افتتاح شد و در چهارمین روز با تقدیر از فعالان حوزه مخابرات و خبرنگاران این حوزه به کار خود پایان داد.

همچنین در مراسم اختتامیه نمایشگاه تلکام از «هنگامه فروغی»، خبرنگار دانش و فناوری دیجیاتور به دلیل پوشش خبری مستمر و پویای این نمایشگاه تقدیر شد.


متن فوق درباره نمایشگاه تلکام است که امسال در تهران برگزار شد. اندازه این نمایشگاه حدود ۱۱ هزار متر مربع بود و در ۶ سالن برگزار شد. در این نمایشگاه ۱۵۵ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی از کشور چین شرکت کردند و بیش از ۸۰ نفر از ۳۰ شرکت مختلف از ۹ کشور برای بازدید از نمایشگاه حضور داشتند. نمایشگاه تلکام از مطالعات تاریخی ۲ دی تا ۵ دی برگزار شد و امروز سه شنبه به پایان رسید. در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حضور معاونان وزیران و مسئولان دیگری از کشورهای مختلف داشتند و در مراسم اختتامیه تلکام، خبرنگار دانش و فناوری دیجیاتور به دلیل پوشش خبری مستمر و پویای این نمایشگاه تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *