بیانیه: برگزاری نمایشگاه “روایت باران” با آثار قرآنی

نمایشگاه آثار قرآنی «روایت باران» برگزار می‌شود


گالری نگارخانه “ترانه باران” قصد دارد نمایشگاه خط و خوشنویسی “روایت باران” را با آثار قرآنی برگزار کند. هنرمندان خوشنویسی دعوت می‌شوند تا آثار قرآنی خود را تا مطالعات تاریخی ۲۵ دی ۱۴۰۲ به آدرس پست الکترونیک نگارخانه Art.tourism۹۲@gmail.com ارسال کنند. محدودیتی در ابعاد آثار ارسالی وجود ندارد و زمان و مکان برگزاری نمایشگاه به‌زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌عمومی گالری، نگارخانه «ترانه باران (تخصصی ایرانی اسلامی)» در نظر دارد در ادامه برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری، نمایشگاه خط و خوشنویسی «روایت باران» را با محوریت آثار قرآنی برگزار کند.

از این‌رو از هنرمندان آثار خلاقانه خوشنویسی دعوت می‌شود تا جهت شرکت در این نمایشگاه آثار قرآنی خود در بخش‌های کتابت، قطعه، سطر، حجم، چلیپا، خط‌نقاشی و هر نوع آثار خلاق قرآنی را تا مطالعات تاریخی ۲۵ دی ۱۴۰۲ به آدرس پست الکترونیک نگارخانه Art.tourism۹۲@gmail.com ارسال کنند.

همزمان با انتشار فراخوان این نمایشگاه که اینجا قابل دسترس است، تاکیدشده محدودیتی در ابعاد آثار ارسالی وجود ندارد و زمان و مکان برگزاری نمایشگاه به‌زودی اعلام خواهد شد. همچنین آخرین مهلت ارسال آثار نیز ۲۵ دی اعلام شده است.


نتیجه گیری این متن این است که گالری نگارخانه “ترانه باران” می خواهد نمایشگاهی با محوریت آثار قرآنی به نام “روایت باران” را برگزار کند. هنرمندان خوشنویسی دعوت می شوند تا آثار قرآنی خلاق خود را برای شرکت در این نمایشگاه ارسال کنند. محدودیتی در ابعاد آثار ارسالی وجود ندارد و زمان و مکان برگزاری نمایشگاه به زودی اعلام خواهد شد. آخرین مهلت ارسال آثار نیز تا مطالعات تاریخی ۲۵ دی ماه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *