فرار یک نساج از شکست خانگی/ شجاعی توانست بازی برده را به مساوی برساند

نساجی از شکست خانگی فرار کرد/ شجاعی بازی برده را مساوی کرد


در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم نساجی مازندران در بازی اول پس از استعفای مهدی رحمتی مقابل تیم هوادار میزبانی کرد. در این مسابقه بازیکنان محمد میری و کریم اسلامی برای تیم هوادار و امیرمهدی جان ملکی و حسین زامهران برای تیم نساجی گلزنی کردند. در نیمه اول بازی، تیم هوادار با نتیجه 2-0 به سود خود پایان داد. در نیمه دوم، تیم نساجی توانست با گل‌های امیرمهدی جان ملکی و حسین زامهران به تساوی برسد و بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید. با این تساوی، تیم هوادار به رده دوازدهم جدول رده بندی صعود کرد و تیم نساجی در رده پانزدهم باقی ماند.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران امروز یکشنبه نساجی مازندران در نخستین بازی خود پس از استعفای مهدی رحمتی میزبان هوادار تهرانی بود که محمود فکری را دیگر روی نیمکت خود نداشت تا با اندیشه‌های سرمربی جدید خود مسعود شجاعی به میدان برود. این مسابقه در نهایت با تساوی ۲ به ۲ به پایان رسید.

در این مسابقه محمد میری (۸) و کریم اسلامی (۴+۴۵) برای هوادار و امیرمهدی جان ملکی (۷۹) و حسین زامهران (۸۹) برای نساجی گلزنی کردند.

شروع طوفانی هوادار در نیمه اول

نیمه اول این مسابقه در حالی برگزار شد که تیم هوادار پس از خروج محمود فکری از هدایت این تیم، با اندیشه‌های سرمربی جدید خود مسعود شجاعی پای به این میدان گذاشته بود و در همان اوایل بازی در دقیقه ۸ محمد میری توانست دروازه نساجی را باز کند.

نیمه اول این دیدار با همین نتیجه دنبال شد تا اینکه در چهارمین دقیقه از وقت‌های اضافه کریم اسلامی توانست برای دومین بار دروازه نساجی را باز کند و نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان مسعود شجاعی به پایان رسید.

کامبک نساجی در نیمه دوم

در نیمه دوم این دیدار نساجی تلاش کرد گل‌های خورده را جبران کند و اختلاف را به حداقل برساند و در دقیقه ۷۹ این امیرمهدی جان ملکی بود موفق شد گل نخست نساجی را به ثمر برساند تا این تیم ادامه بازی را با انگیزه بیشتری ادامه دهد.

تلاش‌های نساجی در دقایق پایانی این بازی به نتیجه رسید و این تیم موفق شد در دقیقه ۸۹ با گلزنی حسین زامهران بازی را به تساوی بکشاند تا این دیدار در نهایت با تساوی ۲ به ۲ به پایان برسد.

در جدول رده بندی لیگ برتر تیم هوادار با این تساوی ۱۱ امتیازی شد و در رده دوازدهم ایستاد و نساجی هم با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند.


در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، در مسابقه نساجی مازندران و هوادار تهران، بازی با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید. تیم هوادار با این تساوی ۱۱ امتیاز کسب کرد و در رده دوازدهم قرار گرفت، در حالیکه نساجی با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند. در نیمه اول، محمد میری و کریم اسلامی برای هوادار و امیرمهدی جان ملکی و حسین زامهران برای نساجی گلزنی کردند. هوادار در نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر پیش بود، اما نساجی در نیمه دوم با گل‌های امیرمهدی جان ملکی و حسین زامهران موفق شد تساوی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *