نخستین حضور طرفداران زن نساجی در ورزشگاه

نخستین‌ حضور بانوان هوادار نساجی در ورزشگاه


باشگاه نساجی مازندران با هدف فراهم آوردن امکان حضور بانوان گرانقدر در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر، تلاش‌های فراوانی را برای اخذ مجوز برای حضور بانوان در بازی های فوتبال انجام داده است. با وجود پیگیری های بسیار، شرایط و پروتکل های لازم برای ورود بانوان به ورزشگاه تا حدودی فراهم شده است. بانوان هوادار با حضور در ورزشگاه می توانند با انرژی و شور و حال بیشتری، تیم محبوب خود را تشویق کنند. همچنین، سرپرست باشگاه نساجی مازندران از زحمات و حمایت‌های افراد مسئول ذی ربط که در این مسیر نقش داشتند، تشکر ویژه کرده است.

به گزارش دیجیاتور، به‌دنبال پیگیری‌های باشگاه از ابتدای فصل در خصوص فراهم آوردن امکان حضور بانوان گرانقدر در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر، حمیدرضا بایندریان سرپرست باشگاه نساجی مازندران در این رابطه اظهار کرد: همان‌طور که می‌دانید باشگاه در این زمینه تمام تلاش‌های خود را برای اخذ مجوز انجام داد و از هیچ کوششی برای حضور بانوان گرامی دریغ نکرد.

وی با بیان اینکه گروه عمرانی مستقر در ورزشگاه وطنی از ماه‌ها قبل مشغول به مرتفع کردن ایرادات موجود بودند، افزود: حضور بانوان در ورزشگاه‌ها نیازمند یکسری ساختارهای اولیه است که ما طی این مدت توانستیم تا حد مطلوبی، شرایط و پروتکل‌های مورد نیاز را مهیا کنیم.

سرپرست باشگاه نساجی مازندران با اعلام اینکه هواداران پرشور ما در زمینه‌های اخلاقی و فرهنگی در کشور زبانزد هستند، بیان کرد: بی‌تردید با حضور بانوان هوادار این پازل فرهنگی تکمیل خواهد شد و با پیشرفت‌های خلاقانه، شور و حال و انرژی بیشتری از سکوها به بازیکنان تزریق می‌شود.

بایندریان با عنوان اینکه همه‌چیز برای حضور بانوان هوادار در شرایط استاندارد قرار دارد و سکوی پشت نیمکت میزبان با امکانات مجزا و درب اختصاصی به این عزیزان تعلق دارد، تصریح کرد: طبق آخرین پیگیری‌های انجام‌شده، موافقت اولیه با این امر صورت گرفته و در حال کسب مجوز برای حضور بانوان در بازی مقابل هوادار هستیم.

وی گفت: به‌دلیل اینکه برای نخستین‌بار قرار است بانوان هوادار وارد ورزشگاه شوند، لذا مسئولیت سنگینی در این زمینه وجود دارد، به همین ترتیب مقرر شد تا در اولین بازی به‌طور برنامه‌ریزی‌شده این اتفاق مبارک محقق شود و انشاالله در بازی‌های آتی بانوان می‌توانند برای تشویق تیم محبوب‌شان وارد ورزشگاه شوند.

سرپرست باشگاه نساجی مازندران اضافه کرد: جا دارد از زحمات و حمایت‌های جناب آقای دکتر حسینی‌پور استاندار گرامی، اعضای محترم شورای تأمین و تمامی مسئولان ذی‌ربطی که در این مسیر ایفای نقش کردند و زحمت کشیدند، تشکری ویژه داشته باشیم.


با تلاش‌های باشگاه نساجی مازندران، مهیا شدن شرایط و پروتکل‌های مورد نیاز، موافقت اولیه برای حضور بانوان هوادار در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر صورت گرفته است. با حضور بانوان، پازل فرهنگی تکمیل خواهد شد و بازیکنان نیز از انرژی بیشتری بهره خواهند برد. برای برنامه‌ریزی مناسب، حضور بانوان در اولین بازی برگزار شده و پس از آن نیز این امکان فراهم خواهد شد. از زحمات و حمایت‌های مسئولان و ذی‌ربطان در این زمینه نیز تشکر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *