مقابله اول استقلال خوزستان در مقابل مس رفسنجان به پایان رسید.

نخستین برد استقلال خوزستان برابر مس رفسنجان رقم خورد


در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم استقلال خوزستان در دیداری مقابل تیم مس رفسنجان، با نتیجه 2-1 برتری کسب کرد. در نیمه اول بازی، استقلال خوزستان با گل پنالتی محمود مطلق زاده به مقابله 1-0 پیشتاز شد. در نیمه دوم هم این تیم موفق شد گل دوم خود را به ثمر برساند و در دقیقه 84 با گل حسین کاظمی، نتیجه را به 2-0 تغییر دهد. تیم مس رفسنجان نیز در دقیقه 74 به تساوی دست یافت، اما تلاش‌های بیشتری از سوی استقلال خوزستان، باعث شد تا این بازی با نتیجه 2-1 به سود استقلال خوزستان به پایان برسد. در جدول رده بندی لیگ برتر، استقلال خوزستان در انتهای جدول با 8 امتیاز قرار دارد و مس رفسنجان با 14 امتیاز رتبه دهم را به خود اختصاص می‌دهد.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران امروز یکشنبه تیم استقلال خوزستان از ساعت ۱۵ میزبان مس رفسنجان بود که این دیدار در پایان با برتری ۲ بر یک استقلال خوزستان به پایان رسید تا این تیم نخستین پیروزی خود در این فصل لیگ برتر را تجربه کند.

گل‌های این مسابقه را محمود مطلق زاده (۴۵+۱ – پنالتی) و حسین کاظمی (۸۴) برای استقلال خوزستان و میثم تیموری (۷۴) برای مس رفسنجان به ثمر رساندند.

برتری استقلال خوزستان در نیمه اول

نیمه اول این دیدار در حالی آغاز شد که هر دو تیم تلاش می‌کردند بازی خود را به حریف تحمیل کند اما در امر گلزنی موفق نبودند. این نیمه بدون گل رو به پایان بود اما در آخرین ثانیه‌های بازی داور مسابقه برای میزبان خوزستانی پنالتی گرفت. محمود مطلق زاده پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت و موفق شد در دقیقه (۱+۴۵) دروازه مس رفسنجان را باز کند تا نیمه اول با برتری یک بر صفر استقلال خوزستان به پایان برسد.

استقلال به دنبال پیروزی در نیمه دوم

در نیمه دوم این مسابقه تلاش‌های تیم مس رفسنجان برای به تساوی کشاندن بازی در دقیقه ۶۴ به نتیجه رسید و میثم تیموری موفق شد در دقیقه ۷۴ گل تساوی را به ثمر برساند.

اما تیم استقلال خوزستان بعد از این گل حملات خود را از سر گرفت و حسین کاظمی در دقیقه ۸۴ گل دوم این تیم را به ثمر رساند تا این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود استقلال خوزستان به پایان برسد.

در جدول رده بندی لیگ برتر تیم استقلال خوزستان با ۸ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد و مس رفسنجان هم با ۱۴ امتیاز در جایگاه دهم ایستاد.


تیم استقلال خوزستان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران موفق به کسب برتری ۲ بر یک مقابل تیم مس رفسنجان شد. این پیروزی، نخستین پیروزی استقلال خوزستان در فصل جاری لیگ برتر بود. گل‌های این دیدار را محمود مطلق زاده (۴۵+۱ – پنالتی) و حسین کاظمی (۸۴) برای استقلال خوزستان و میثم تیموری (۷۴) برای مس رفسنجان به ثمر رساندند. در نهایت، تیم استقلال خوزستان با ۸ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار گرفت و تیم مس رفسنجان در جایگاه دهم ایستاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *