مفهوم چیستان: چه چیزی را حمل می‌کنیم که اگر آن را برعکس بخوانیم، نوشیدنی می‌دهیم؟


به دنیای چیستان‌های اختصاصی سایت دیجیاتور خوش آمدید. چیستان‌ها بیشتر اوقات به صورت سؤالی هستند و با دادن نشانی‌های غیرمستقیم، شنونده را به تلاش برای یافتن پاسخ دعوت می‌کنند. چیستان‌های کلمه‌ای، چیستان‌های تصویری و معماهای علم اعداد جز چیستان‌هایی هستند که علاوه بر سرگرمی، باعث افزایش مهارت‌های متنوع مغزی مانند بروز خلاقیت، تفکر تحلیلی و تفکر نقادانه می‌شوند. این چیستان‌ها ویژه سایت دیجیاتور طراحی شده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک مربوطه ممنوع است.

از آن‌جا که این چیستان‌ها با هدف درگیر کردن ذهن شما و تقویت مهارت تفکر خارج از چارچوب طراحی می‌شوند، اگر شما حل چیستان و سوالات معماگونه را به طور روزانه و روتین در برنامه خود قرار دهید مطمئنا نه تنها اوقات فراغت خود را به شکلی سرگرم‌کننده و جالب پر می‌کنید، بلکه باعث بهبود حافظه، حل بهتر مسائل، افزایش ضریب هوشی، تاخیر در زوال عقل و آلزایمر، بهبود خلق و خو، کاهش سطح استرس و بهره‌وری بیشتر می‌شوند.

چیستان برداشتن و نوشیدن

.

.

.

.

.

.

.

حدس می‌زنید پاسخ این چیستان چه باشد؟

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟ کمی پایین‌تر بروید

.

.

.

.

.

.

.

راهنمایی

این چیستان را از آخر حل کنید! از نوشیدن آغاز کنید که به برداشتن برسید. اگر بیشتر از این راهنمایی کنیم، یعنی پاسخ را به شما داده‌ایم!

توانستید به پاسخ چیستان برداشتن و نوشیدن برسید؟

برای دیدن پاسخ به انتهای مطلب بروید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ چیستان برداشتن و نوشیدن

پاسخ این چیستان “گام”یا همان قدم است که آن را برمی‌داریم و اگر گام را وارونه بخوانیم، ماگ می‌شود که نوعی لیوان یا فنجان دسته دار از جنس سرامیک یا سفال است که برای نوشیدن انواع نوشیدنی‌های مختلف مانند چای و شیر و قهوه و برای تزئین مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماگ‌ها دارای طرح‌ها و رنگ های جذابی هستند که باعث جلب توجه افراد به خود می‌شود و می توان نشان تجاری، طرح و هر عکسی را بر روی بدنه آن چاپ کرد. راستی! اگر می‌خواهید ۱۰۰ مدل ماگ‌های زیبا و خلاقانه‌ی جالب را ببینید یا سری به دنیای جذاب ماگ‌های فیلی بزنید، سایت دیجیاتور همراه شماست تا انواع مختلف و زیبای ماگ‌ها را به شما نشان دهد. 

بیشتر بخوانید: چیستان | اون چیه وقتی می‌بینیش، نمی‌خریش، اگه هم بخریش نمی‌پوشیش، اگه هم بپوشیش نمی‌بینیش؟

نظر شما درباره چیستان‌های اختصاصی سایت دیجیاتور چیست؟ آیا شما هم جز کاربرانی هستید که روزانه سایت دیجیاتور را چک می‌کنید تا با حل معماها و چیستان‌ها به طور روتین ذهن خود را ورزیده نگهدارید و از بیماری‌های زوال عقل دور باشید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مطلب با ما و کاربران محترم سایت دیجیاتور به اشتراک بگذارید.     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *