معرفی داوران جشنواره صحنه نمایش منطقه‌ای شیراز (پارس) به فارسی به صورت زیر بازنویسی می‌شود: معرفی اعضای هیئت داوران جشنواره صحنه نمایش منطقه‌ای شیراز (پارس)

معرفی داوران جشنواره تئاتر منطقه‌ای شیراز (پارس)

0 نظر


با برگزاری بخش اول جشنواره صحنه نمایش منطقه‌ای فجر با عنوان جشنواره منطقه‌ای شیراز (پارس)، داوران این رویداد هنری معرفی شدند. داوران بخش صحنه‌ای شامل محمد نجاری، اصغر خلیلی و ابوالفضل همراه هستند. همچنین، داوران بخش خیابانی شامل محمود میراث، شاهد پیوند و جلال‌الدین حدپور سراج هستند. در این جشنواره، گروه‌های نمایشی از استان‌های هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، سمنان، خوزستان، یزد، قم و کرمان با اجرای ۱۹ نمایش صحنه‌ای و ۱۴ نمایش خیابانی در رقابت هستند. این جشنواره در چهار منطقه و با میزبانی استان‌های فارس، خراسان رضوی، سمنان و آذربایجان شرقی برگزار می‌شود و منتخبان آن به جشنواره بین‌المللی صحنه نمایش فجر هدایت می‌شوند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، همزمان با برگزاری اولین بخش از بیست‌ و هشتمین جشنواره صحنه نمایش منطقه‌ای فجر با عنوان جشنواره منطقه‌ای شیراز (پارس) داوران ۲ بخش صحنه‌ای و خیابانی این رویداد هنری معرفی شدند.

محمد نجاری (مدرس موسسه آموزش عالی، معاون پیشرفت و توسعه فناوری پژوهشگاه مطالعات فرهنگی و مطالعات فرهنگی)، اصغر خلیلی (نویسنده، طراح، کارگردان و مدرس موسسه آموزش عالی‌) و ابوالفضل همراه (نویسنده، بازیگر و کارگردان صحنه نمایش) داوران بخش صحنه‌ای هستند.

همچنین، محمود میراث (کارگردان صحنه نمایش، مدیر کانون نمایش‌های دینی و دبیر جشنواره صاحبدلان)، شاهد پیوند (کارگردان و پژوهشگر صحنه نمایش) و جلال‌الدین حدپور سراج (نویسنده، بازیگر و کارگردان صحنه نمایش) داوری بخش خیابانی جشنواره منطقه‌ای پارس را برعهده خواهند داشت.

گروه‌های نمایشی استان‌های هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، سمنان، خوزستان، یزد، قم و کرمان با اجرای ۱۹ نمایش صحنه‌ای و ۱۴ نمایش خیابانی از پنجم تا هشتم دی در جشنواره منطقه‌ای پارس که به میزبانی استان فارس در شهر شیراز برگزار می‌شود به رقابت می‌پردازند.

بیست‌ و هشتمین جشنواره منطقه‌ای صحنه نمایش فجر در ۴ منطقه، دی سال جاری به میزبانی استان‌های فارس، خراسان رضوی، سمنان و آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

منتخبان این رویداد هنری‌ به چهل‌ و دومین جشنواره بین‌المللی صحنه نمایش فجر راه پیدا خواهند کرد.


نتیجه‌گیری این متن این است که در بیست‌ و هشتمین جشنواره صحنه نمایش منطقه‌ای فجر با عنوان جشنواره منطقه‌ای شیراز (پارس)، داوران بخش صحنه‌ای از جمله محمد نجاری، اصغر خلیلی و ابوالفضل همراه و داوران بخش خیابانی از جمله محمود میراث، شاهد پیوند و جلال‌الدین حدپور سراج معرفی شده‌اند. گروه‌های نمایشی استان‌های هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، سمنان، خوزستان، یزد، قم و کرمان نیز در این جشنواره شرکت کرده و با برگزاری ۱۹ نمایش صحنه‌ای و ۱۴ نمایش خیابانی به رقابت می‌پردازند. این جشنواره در ۴ منطقه و توسط استان‌های فارس، خراسان رضوی، سمنان و آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد و منتخبان آن به چهل‌ و دومین جشنواره بین‌المللی صحنه نمایش فجر منتقل خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *