مدافع تیم فوتبال استقلال آماده برای بازی است

مدافع تیم فوتبال استقلال آماده بازی شد


تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر میزبان تیم گل گهر سیرجان خواهد بود. ایمان سلیمی مدافع تیم پس از رفع مصدومیت، آماده حضور در این بازی است، اما نهایتاً تصمیم نهایی در این مورد به عهده سرمربی تیم، جواد نکونام است. همچنین، محمدحسین مرادمند از ناحیه مینیسک زانو مصدوم شده بود و از هفته پانزدهم ممکن است برای تیمش به میدان برود، اما تصمیم نهایی در این خصوص نیز به عهده سرمربی است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر یکشنبه سوم دی ماه از ساعت ۱۵ در کرمان میهمان گل گهر سیرجان خواهد بود.

ایمان سلیمی مدافع آبی‌های پایتخت که پیش از این در دیدار فولاد دچار مصدومیت شده بود با رفع مصدومیت در جمع شاگردان تمرینات گروهی را پشت سر گذاشته است و مشکلی برای حضور در بازی فردای استقلال تهران مقابل گل گهر ندارد اما با توجه به شرایط بازیکنان تصمیم گیرنده نهایی جواد نکونام سرمربی این تیم خواهد بود.

محمدحسین مرادمند هم که در بازی با تراکتور دچار مصدومیت شدید از ناحیه مینیسک زانو شده بود با اعلام کادر علوم درمانی استقلال از هفته پانزدهم که هفته پایانی نیم فصل اول است می‌تواند برای آبی‌های تهران به میدان برود اما این موضوع هم در گروه تصمیم مستقیم نکونام است.


تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر میهمان گل گهر سیرجان خواهد بود. ایمان سلیمی مدافع آبی‌های پایتخت مشکلی برای حضور در بازی فردای استقلال تهران مقابل گل گهر ندارد. محمدحسین مرادمند از هفته پانزدهم می‌تواند برای آبی‌های تهران به میدان برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *