محکومیت جنایات ظالمانه رژیم صهیونیستی توسط تاج: یک لایحه ابراز نفرت قاطع

0 نظر

این متن گزارشی از دیدار و گفتگو بین مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و نماینده فدراسیون فلسطین در کنفدراسیون فوتبال آسیا است. در این دیدار، مهدی تاج ابراز تاسف خود را از جنایات تلخ و ظالمانه رژیم صهیونیستی در نواز غزه کرده و بر تخریب زمین های فوتبال توسط این رژیم اشاره کرده است. وی همچنین به نماینده فلسطین تاکید کرده که این جنایات باید به شکل همه گیر محکوم شوند.

به گزارش دیجیاتور، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا،امروز و در حاشیه برگزاری نشست هیات اجرایی کنفدراسیون در جده، با سوزان شلبی، نماینده فدراسیون فلسطین در کنفدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در این نشست با ابراز تاسف از جنایات تلخ و ظالمانه رژیم صهیونیستی در نواز غزه عنوان کرد: غاصبان صهیونیست نه بلکه به کودکان بی پناه، حتی تبسم را بر لبان کودکان فوتبالیست هم خشکاندند. علاوه بر زنان و مردان، فوتبالیست‌های مظلوم هم مورد بی‌رحمی آنها قرار گرفتند و به خاک و خون کشیده شدند. رژیم صهیونیستی در این مدت زمین‌های متعدد فوتبال را به تمامی تخریب کرده است. این منطق صهیونیسم نباید در هیچ جایی از جهان مدافعانی داشته باشد.

وی همچنین خطاب به نماینده فلسطین در کنفدراسیون افزود: فیلمی که شما در جلسه هیات اجرایی کنفدراسیون پخش کردید دل همه را به درد آورد و باید هر انسان آزاده‌ای را با هر عقاید معنوی و منطقی به واکنش برانگیزد.

تاج خاطرنشان کرد: واقعاً در کجای دنیا 60 فوتبالیست توسط یک رژیم غاصب از بین می‌روند؟ این جنایات باید به شکل همه گیر محکوم شود.

آخر پیغام/

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *