مشاوره حقوقی آنلاین لاوین

لاوین؛ مشاوره حقوقی آنلاین

0 نظر


اگر شما در حالتی قرار دارید که به یک مسئله حقوقی برخورد کرده اید و نمی دانید چگونه از این نظر حرکت کنید، میتوانید از مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید. این مقاله شما را با این کارآموز همراه میکند و به شما انتخاب مشاور حقوقی مناسب کمک میکند. اگر موضوع شما پیچیده

به گزارش بازرگانی دیجیاتور، اگر مسأله‌ای حقوقی دارید و نمی‌دانید سوالات خود را از چه کسی باید بپرسید، این مطلب در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین را مطالعه کنید. به ویژه اگر مساله شما کمی پیچیده است و نیاز است از یک وکیل متخصص مشورت بگیرید، این نوشتار می‌تواند به شما کمک کند.

گاهی پیش می‌آید که با مسأله‌ای حقوقی مواجه می‌شوید اما نمی‌دانید چه اقدامی نیاز است. برای مثال اظهارنامه‌ای رسمی از شخصی دریافت نموده اید و نمی‌دانید چه پاسخی باید به آن بدهید و یا آیا اساساً نیازی به پاسخ هست؟ ابلاغیه‌ای را از دادگاه دریافت نموده اید و نمی‌دانید موضوعش چیست و یا چه اقدامی نیاز است انجام دهید؟ آیا نیاز به یک وکیل برای دفاع دارید یا موضوع مهمی نیست و خودتان هم می‌توانید با راهنمایی وکیل از خود دفاع کنید؟ در حال مذاکره برای انعقاد قرارداد خرید یا اجاره راجع به ملک یا وسایل نقلیه هستید و نمی‌دانید معنی مندرجات آن چیست و آیا منافع شما تماماً لحاظ شده است یا خیر؟ کسب و کاری را راه اندازی نموده اید و با حجمی از قراردادها و اقدامات حقوقی و ثبتی مواجه هستید و ابهامات حقوقی زیادی دارید.

در اینجاست که احساس می‌کنید نیاز دارید از یک وکیل متخصص مشورت بگیرید. در این زمان دو راه در پیش رو دارید؛ راه نخست اینکه از یک وکیل دادگستری که می‌شناسید وقت بگیرید و با مراجعه به دفتر وکیل مسائل حقوقی خود را مطرح کنید و پاسخ بگیرید. راه دوم اینکه بدون مراجعه به دفتر وکیل و از طریق برنامه تلفن همراه‌های حقوقی با وکیل جلسه داشته باشید و مسائل خود را حل کنید.

همه تا حدودی با راه نخست آشنایی داریم؛ اما در ادامه قصد داریم راه دوم را کمی بیشتر بررسی کنیم و ببینیم آیا راه مناسبی برای اخذ مشاوره حقوقی تخصصی هست یا خیر.

مشاوره حقوقی آنلاین در برنامه تلفن همراه

زمان زیادی از ظهور برنامه تلفن همراه‌های ارائه خدمات مشاوره حقوقی در ایران نمی‌گذرد؛ اما در همین مدت کم هم بخش قابل توجهی از افراد جامعه با این فضا آشنا شده و مسائل حقوقی خود را از این طریق حل و فصل می‌نمایند. با نظر سنجی از بخشی از افرادی که تجربه اخذ مشاوره حقوقی آنلاین را داشته اند به چند مورد از مزایای این شیوه از مشاوره حقوقی رسیدیم که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین

ارتباط با وکیل در کمترین زمان:

همانطور که می‌دانید هماهنگی با یک وکیل متخصص و حرفه‌ای و گرفتن نوبت برای مراجعه حضوری می‌تواند از چند روز تا چند هفته به طول انجامد و ممکن است شما فرصت کافی برای صبر کردن نداشته باشید. این در حالی است که با ثبت درخواست در برنامه تلفن همراه‌های حقوقی در همان روز می‌توانید با وکیل ارتباط بگیرید و مساله خود را مطرح کنید.

صرفه جویی در زمان:

تقریباً تمام وکلای دادگستری صبح‌ها در دادگاه‌ها و دادسراها مشغول پیگیری پرونده‌ها بوده و در دفتر خود حضور ندارند. بنابراین جلسات مشاوره را برای عصر هماهنگ می‌نمایند. همچنین می‌دانیم که شهر اوج تردد خود را در عصر تجربه می‌کند و این موضوع می‌تواند یک نصف روز کامل را از شما بگیرد و شما بیش از زمانی که در دفتر وکیل هستید را در تردد خواهید بود.

این در حالی است که با استفاده از برنامه تلفن همراه‌های مشاوره حقوقی می‌توانید از محل کار یا منزل خود به راحتی جلسه مشاوره‌ای کامل با وکیل داشته باشید و در زمان و انرژی خود صرفه جویی نمایید.

ثبت و ضبط تمام سوالات و پاسخ‌ها

با مراجعه حضوری به دفتر وکیل شما بخشی از پرسش‌های خود را از وکیل می‌پرسید و ممکن است برخی از پرسش‌ها را فراموش کنید. وکیل هم در زمان اندک جلسه حضوری پاسخ‌ها را به شما می‌گوید و احتمالاً شما نمی‌توانید همه اطلاعات تخصصی مطرح شده در جلسه را به خاطر بسپارید. این در حالی است که در جلسه مشاوره حقوقی آنلاین، شما برای مدت ۴۸ ساعت فرصت دارید تمامی پرسش‌های خود در مورد پرونده را بپرسید و اگر از پاسخ‌های وکیل پرسش دیگری در ذهن شما ایجاد شد آن را هم از وکیل بپرسید. همچنین پس از پایان جلسه هم پرسش و پاسخ‌ها ثبت و ضبط هستند و شما می‌توانید پاسخ‌ها را با اعضای خانواده و یا وکیل دیگری مطرح کنید. البته این امکان صرفاً در برنامه تلفن همراه حقوقی لاوین برای شما مهیاست.

لاوین؛ مشاوره حقوقی آنلاین

برنامه تلفن همراه حقوقی لاوین

برنامه تلفن همراه حقوقی لاوین یکی از اپ های پیرو در ارایه خدمات حقوقی در سراسر کشور می‌باشد. در برنامه تلفن همراه حقوقی لاوین تقاضای شما به یکی از وکلای متخصص که قبلاً صلاحیت علمی و تجربی وی احراز شده ارجاع می‌شود و شما می‌توانید در صفحه‌ی چت که همانند یک پیام رسان کامل عمل می‌کند تمامی پرسش‌های خود را با ارسال متن، صوت و تصویر از وکیل بپرسید و وکیل هم به همین ترتیب پاسخ شما را می‌دهد. هر جلسه یک ساعت مفید می‌باشد که به صورت هوشمند توسط برنامه تلفن همراه زمان استفاده شده محاسبه و شما می‌توانید در زمان سنج بالای صفحه زمان باقیمانده خود را مشاهده کنید.

ارتباط شما با وکیل برای ۴۸ ساعت برقرار می‌باشد و شما می‌توانید یک ساعت زمان جلسه را در طی این مدت استفاده کنید.

انتخاب وکیل متخصص و نظارت بر عملکرد وی وظیفۀ لاوین است و برنامه تلفن همراه حقوقی لاوین این امکان را فراهم آورده است. همچنین دسترسی آسان به وکلا، کاهش هزینه خدمات، پشتیبانی تلفنی و آنلاین و متناسب سازی نحوه ارائه خدمات با نیازهای موکلین از دیگر ویژگی‌های برنامه تلفن همراه حقوقی لاوین است که کیفیت خدمات آن را تضمین می‌نماید.

نصب برنامه تلفن همراه از کافه بازار – ورود به وب برنامه تلفن همراه – شماره تماس ۰۲۱۲۲۷۱۰۰۰۰

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و دیجیاتور در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


برنامه تلفن همراه حقوقی لاوین عملکردی کارآمد در ارتباط بین مشتریان و وکلای متخصص دارد و مزایایی مانند اتصال سریع با وکیل، صرفه جویی در زمان و ضبط تمام سوالات و پاسخ‌ها را فراهم می‌کند. این ا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *