“لانگ شات” در مطالعات تاریخی ۷ دی به صحنه نمایش “هامون” می‌آید/ پوستر منتشر شد.

«لانگ شات» از ۷ دی به تئاتر «هامون» می‌آید/ پوستر منتشر شد

0 نظر


فصل چهارم اجرای عمومی نمایش «لانگ شات» به کارگردانی و بازی محمدرضا مالکی پس از پشت سرگذاشتن ۱۰۰ اجرای موفق در صحنه نمایش «هامون» آغاز شد. این نمایش که از آثار پرمخاطب صحنه نمایش کشورمان است، در فصل‌های پیشین با استقبال بیش از ۳ هزار نفر از مخاطبان در تماشاخانه حیایی، مجموعه صحنه نمایش مولوی و تالار سایه مجموعه صحنه نمایش شهر بازی شده است. روایت خیالی این اثرنمایشی روایت‌گر بخش‌هایی از زندگی شخصیتی به نام رضا مژده کارگر خیاطی است که عاشق هنر هفتم است و درگیر چالش‌ها و ماجراهای غیرمنتظره می‌شود. عوامل اجرایی این اثر نمایشی شامل جواد خورشا و محمدرضا مالکی نویسندگان، محمدرضا مالکی بازیگر و کارگردان و سایر اعضای تیم فنی و هنری است. نمایش «لانگ شات» در صحنه نمایش «هامون» واقع در خیابان تحول اساسی پذیرای تماشاگران است و بلیت‌های این نمایش از طریق سامانه «تیوال» قابل تهیه است.

به گزارش دیجیاتور به نقل از امور رسانه‌ای نمایش، فصل چهارم اجرای عمومی نمایش «لانگ شات» به کارگردانی و بازی محمدرضا مالکی پس از پشت سرگذاشتن ۱۰۰ اجرای موفق در حالی از روز پنجشنبه هفتم دی در صحنه نمایش «هامون» آغاز خواهد شد که همزمان با شروع مرحله پیش‌فروش بلیت روزهای اول، پوستر جدید این اثر نمایشی با طراحی محمد سلیمانشاه نیز منتشر شد.

نمایش «لانگ شات» از جمله آثار نمایشی پرمخاطب صحنه نمایش کشورمان است که فصل‌های پیشین اجراهای خود را با استقبال بیش از ۳ هزار نفر از مخاطبان در تماشاخانه حیایی، مجموعه صحنه نمایش مولوی و تالار سایه مجموعه صحنه نمایش شهر پشت سرگذاشت.

روایت خیالی این اثرنمایشی که از مطالعات تاریخی یادشده هر روز ساعت ۱۷ در تماشاخانه هامون میزبان علاقه‌مندان صحنه نمایش خواهد بود، روایت‌گر بخش‌هایی از زندگی شخصیتی به نام رضا مژده کارگر خیاطی است که عاشق هنر هفتم است. او یک شب در محل کار خود می‌خواهد فیلمی با گوشی همراه از خودش ضبط کند تا برای یک دفتر سینمایی بفرستد اما اتفاقاتی می‌افتد که او را وارد چالش عجیب و غریبی می‌کند.

جواد خورشا و محمدرضا مالکی نویسندگان، محمدرضا مالکی بازیگر و کارگردان، سینا ییلاق‌بیگی طراح صحنه، محمدرضا مالکی طراح لباس، محمد سلیمانشاه طراح پوستر، پریسا روز بهانی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، پرتو جغتایی عکاس، عرفان یزدی صدا، میثم شاه‌حسینی ویدئو، نگین توانپور و مسیح خداداد ساخت تیزر، نگار ربیعی دستیار دوم کارگردان، هلیا خادم مدیر صحنه ، علیرضا سعیدی امور رسانه‌ای دیگر عوامل اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می‌دهند.

نمایش «لانگ شات» به کارگردانی محمدرضا مالکی از روز پنجشنبه هفتم دی ساعت ۱۷ در صحنه نمایش«هامون» واقع خیابان تحول اساسی، ابتدای خیابان فلسطین جنوبی پذیرای تماشاگران صحنه نمایش خواهد بود و علاقه مندان برای خرید بلیت این اثر نمایشی می توانند به سامانه «تیوال» مراجعه کنند.


نتیجه‌ی این متن این است که نمایش “لانگ شات” به کارگردانی و بازی محمدرضا مالکی پس از داشتن ۱۰۰ اجرای موفق، از هفتم دی در صحنه نمایش “هامون” آغاز خواهد شد. این نمایش در فصل‌های پیشین با استقبال بالای ۳ هزار نفر در تماشاخانه‌های مختلف، از جمله تماشاخانه حیایی، مجموعه صحنه نمایش مولوی و تالار سایه اجرا شده است. روایت خیالی نمایش درباره‌ی زندگی یک خیاط به نام رضا مژده است که عاشق هنر هفتم است و در یکی از شب‌ها قصد دارد فیلمی از خودش با گوشی همراه ضبط کند و به یک دفتر سینمایی بفرستد، اما اتفاقاتی می‌افتد که او را وارد مشکلاتی می‌کند. اجرای این نمایش به همراه تمام عوامل اجرایی آن، شامل جواد خورشا و محمدرضا مالکی نویسندگان، محمدرضا مالکی بازیگر و کارگردان، سینا ییلاق‌بیگی طراح صحنه و سایرین، از هفتم دی ساعت ۱۷ در صحنه نمایش “هامون” برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بلیت این نمایش به سامانه “تیوال” مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *