قیمت سکه و طلا در مطالعات تاریخی ۳ دی ۱۴۰۲

قیمت سکه و طلا ۳ دی ۱۴۰۲


قیمت سکه امروز به ۲۹ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان رسید و حباب آن ۵ میلیون و ۵۴ هزار تومان است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تا به این لحظه ۲ میلیون و ۴۸۳ هزار تومان معامله شده است. قیمت سکه ها و طلا در جدول زیر نیز قابل مشاهده است. در ضمن، قیمت انس طلا نیز در بازار جهانی برابر با ۲۰۵۳ دلار و ۱۰ سنت است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، قیمت سکه امامی (طرح جدید) امروز ۳ دی ۱۴۰۲ به ۲۹ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان رسید همچنین حباب این سکه روی رقم ۵ میلیون و ۵۴ هزار تومان قرار دارد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تا به این لحظه ۲ میلیون و ۴۸۳ هزار تومان معامله شده است.

قیمت سکه (تا لحظه تنظیم گزارش)

سکهقیمت امروز (تومان)حباب (تومان)
سکه امامی (طرح جدید)۲۹.۳۴۶.۰۰۰۵.۰۵۴.۰۰۰
سکه بهار آزادی۲۵.۷۹۹.۰۰۰۱.۵۰۵.۰۰۰
نیم سکه۱۵.۳۵۰.۰۰۰۳.۲۰۶.۰۰۰
ربع سکه۱۰.۳۵۰.۰۰۰۴.۲۷۵.۰۰۰
سکه گرمی۵.۷۵۰.۰۰۰۲.۷۶۰.۰۰۰

قیمت طلا (تا لحظه تنظیم گزارش)

طلاقیمت امروز (تومان)
۱۸ عیار۲.۴۸۳.۰۰۰
۲۴ عیار۳.۳۱۰۶.۰۰۰
طلای دست دوم۲.۴۴۹.۰۰۰
مثقال طلا۱۰.۷۵۹.۰۰۰
انس طلا۲۰۵۳ دلار و ۱۰ سنت

همچنین قیمت انس طلا نیز در بازار جهانی ۲۰۵۳ دلار و ۱۰ سنت است.


قیمت سکه امروز ۲۹ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان است و حباب آن برابر با ۵ میلیون و ۵۴ هزار تومان می‌باشد. قیمت سکه بهار آزادی نیز ۲۵ میلیون و ۷۹۹ هزار تومان است و حباب آن برابر با ۱ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان است. همچنین قیمت نیم سکه ۱۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و حباب آن ۳ میلیون و ۲۰۶ هزار تومان است. قیمت ربع سکه ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار و حباب آن ۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان است. همچنین قیمت سکه گرمی ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و حباب آن ۲ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان است.
همچنین قیمت گرم طلای ۱۸ عیار تا به این لحظه ۲ میلیون و ۴۸۳ هزار تومان می‌باشد.
در قسمت قیمت طلا، قیمت طلا ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۴۸۳ هزار تومان است. قیمت طلا ۲۴ عیار ۳ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۶ هزار تومان است. قیمت طلای دست دوم ۲ میلیون و ۴۴۹ هزار تومان است. قیمت مثقال طلا ۱۰ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان است. همچنین قیمت انس طلا در بازار جهانی ۲۰۵۳ دلار و ۱۰ سنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *