قیمت بنزین در سال آینده افزایش نخواهد یافت.

قیمت بنزین سال آینده افزایش نخواهد یافت


در این متن اشاره شده است که افزایش قیمت بنزین یکی از نگرانی‌های مردم است و قیمت بنزین در یک روز جمعه در سال ۹۸ به طور ناگهانی افزایش یافت و این افزایش قیمت منفی‌هایی را به دنبال داشت. از آن زمان تاکنون حکومت دوازدهم جای خود را به حکومت سیزدهم داده است اما موضوع افزایش قیمت بنزین همچنان مورد توجه رسانه‌هاست. علاوه بر این، رفتار حکومت دوازدهم موجب بی‌اعتمادی مردم شده است و آنها به حرف مسئولان توجه نمی‌کنند. همچنین در هفته گذشته پس از اختلال در سامانه سوخت، شایعه افزایش قیمت بنزین به وجود آمد که توسط مقامات مسئول تکذیب شد. سخنگوی حکومت هم تضمین کرده است که در لایحه برنامه‌ریزی مالی ۱۴۰۳ هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی اتخاذ نشده است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، افزایش قیمت بنزین یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و جامعه به شمار می‌آید، اگر بخواهیم منشأ این شایعات را جست و جو کنیم احتمالاً باید به روز جمعه‌ای در آبان سال ۹۸ بازگردیم که قیمت بنزین بدون اطلاع رسانی قبلی به یک باره گران شد و این افزایش یکباره آن قدر تبعات منفی داشت

از آبان سال ۹۸ تاکنون بیش از ۳ سال می‌گذرد و حکومت دوازدهم جای خود را به حکومت سیزدهم داده است اما هنوز موضوع افزایش قیمت بنزین تیتر برخی از رسانه‌ها است و ظاهراً این رسانه‌ها با انتشار گاه و بیگاه این مسئله دنبال جذب مخاطب هستند. از سوی دیگر رفتار حکومت مردان حکومت دوازدهم نیز موجب افزایش بی اعتمادی شده است و دیگر مردم به حرف مسئولان توجهی نمی‌کنند.

آخرین بار هم هفته گذشته پس از بروز اختلال در سامانه سوخت افزایش قیمت بنزین اولین گمانه زنی بود که مطرح شد و مورد تکذیب مقامات مسئول قرار گرفت به طوری که جعفر سالاری نسب، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اختلال پیش آمده در جایگاه‌های سوخت گفت: این اختلال هیچ ارتباطی به تغییر قیمت و سهمیه سوخت در کشور ندارند.

حالا هم سخنگوی حکومت اطمینان خاطر کامل داده که در لایحه برنامه‌ریزی مالی ۱۴۰۳ هیچ تصمیمی از سوی حکومت برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی اتخاذ نشده است؛ البته بنده در خصوص سایر قوا نمی‌توانم اظهار نظر کنم


علی‌رغم گذشت ۳ سال از افزایش قیمت بنزین بدون اطلاع قبلی، این موضوع هنوز جایگاه خود را در رسانه‌ها پیدا کرده و انتشار مسائل مرتبط با این موضوع برای جذب مخاطب ادامه دارد. علاوه بر این، رفتار حکومت دوازدهم منجر به افزایش بی‌اعتمادی مردم نسبت به حرف مسئولان شده است. درباره اختلال پیش‌آمده در سامانه سوخت، مقامات مسئول تکذیب کرده و اعلام کرده‌اند که این اختلال هیچ ارتباطی با تغییر قیمت و سهمیه سوخت ندارد. و در لایحه برنامه‌ریزی مالی ۱۴۰۳ نیز تصمیمی برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی اتخاذ نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *