قلمرو دانش اقباشاوی: قرارگاه سری

«قرارگاه سری» دانش اقباشاوی کلید خورد


فیلمبرداری اثر سینمایی سینمایی «قرارگاه سری» به کارگردانی دانش اقباشاوی و تهیه کنندگی جلیل شعبانی در شهرهای اهواز و آبادان در حال انجام است. این اثر سینمایی، مقطع مهمی از زندگی شهید علی هاشمی و طرح ریزی عملیات خیبر را به تصویر می‌کشد. لیست بازیگران و عوامل این اثر سینمایی سینمایی به زودی معرفی خواهد شد و آن، دومین محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و بنیاد سینمایی فارابی است.

به گزارش دیجیاتور به نقل از ارتباطات سازمانی پروژه، فیلمبرداری اثر سینمایی سینمایی «قرارگاه سری» به کارگردانی دانش اقباشاوی و تهیه کنندگی جلیل شعبانی در شهرهای اهواز و آبادان در حال انجام است.

«قرارگاه سری» مقطع مهمی از زندگی شهید علی هاشمی از فرماندهان مطرح دفاع مقدس را در شناسایی و طرح ریزی عملیات خیبر در قرارگاه سری نصرت به تصویر می‌کشد.

لیست بازیگران و عوامل این اثر سینمایی سینمایی به زودی معرفی خواهد شد.

«قرارگاه سری» دومین محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و بنیاد سینمایی فارابی است.


اثر سینمایی سینمایی «قرارگاه سری» به کارگردانی دانش اقباشاوی و تهیه کنندگی جلیل شعبانی در حال فیلمبرداری است. این اثر سینمایی مقطع مهمی از زندگی شهید علی هاشمی را در شناسایی و طرح ریزی عملیات خیبر در قرارگاه سری نصرت به تصویر می‌کشد.گزارش شده‌است که لیست بازیگران و عوامل این اثر سینمایی سینمایی به زودی معرفی خواهد شد. «قرارگاه سری» دومین محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و بنیاد سینمایی فارابی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *