تقدير از مديركل ارشاد قم براي مشاركت ۸۵ درصدي خبرنگاران در رأی‌گیری

قدردانی مدیرکل ارشاد قم از مشارکت ۸۵ درصدی خبرنگاران در انتخابات


امیرعلی عموزاده، مدیرکل میراث و ارشاد اسلامی استان قم، در پیامی به مناسبت برگزاری رأی‌گیری هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان قم، به اهمیت رسانه‌ها در جامعه و نقش آن‌ها در آگاهی‌رسانی و پیشبرد اهداف تحول سیاسی ایران اشاره کرده و از مشارکت ۸۵ درصدی خبرنگاران در رأی‌گیری تقدیر کرده است. او همچنین از حضور پررنگ داوطلبان و مشارکت خبرنگاران در این رأی‌گیری تشکر و قدردانی کرده و برای اعضای منتخب دوره جدید تبریک و آرزوی موفقیت و سربلندی را داشته است.

به گزارش دیجیاتور، امیرعلی عموزاده مدیرکل میراث و ارشاد اسلامی استان قم، پیامی به مناسبت برگزاری رأی‌گیری هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان قم صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

باسمه تعالی

رسانه‌ها در جامعه امروز از جمله مهمترین دستاوردهای پیشرفت بشری و یکی از با ارزش‌ترین ابزارهای آگاهی بخشی به شمار می‌روند و بی شک رسالت جامعه خبری در انعکاس رویدادها و اطلاع‌رسانی از وقایع در راستای آگاه‌سازی جامعه، پیشبرد اهداف و آرمان‌های تحول سیاسی ایران و از میان برداشتن مشکلات و نارسایی‌ها بسیار حائز اهمیت و تعیین‌کننده است.

برگزاری رأی‌گیری هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات به عنوان تشکیلاتی فرهنگی، صنفی و غیرانتفاعی که با مشارکت ۸۵ درصدی خبرنگاران همراه بود، نشان‌دهنده پویایی و حساسیت اصحاب رسانه و قلم در قم به این نهاد فراگیر رسانه‌ای است.

یکی از ویژگی‌های این دوره از رأی‌گیری حضور پررنگ داوطلبان از سلایق مختلف بوده که لازم می‌دانم از همه این عزیزان که با احساس مسئولیت موجب افزایش مشارکت و تقویت رقابت در امر رأی‌گیری شده‌اند و همچنین از تمام خبرنگارانی که در این رأی‌گیری شرکت نموده و حضور مؤثری داشته‌اند، صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی کنم.

اینجانب ضمن تشکر از اقدامات و خدمات اعضای دوره قبل هیئت مدیره خانه مطبوعات استان قم، به اعضای منتخب دوره جدید تبریک گفته و برای آنان در راستای ارائه خدمات صادقانه به جامعه رسانه‌ای و ارتقای بیش از پیش جایگاه این نهاد صنفی، آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.


– رسانه‌‌ها در جامعه امروز به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای پیشرفت بشری و ارزش‌ترین ابزار آگاهی‌بخشی شمرده می‌شوند.
– برگزاری رأی‌گیری هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات نشان دهنده پویایی و حساسیت اصحاب رسانه و قلم در قم به این نهاد فراگیر رسانه‌ای است.
– حضور پررنگ داوطلبان از سلایق مختلف در رأی‌گیری این دوره نشان‌دهنده افزایش مشارکت و تقویت رقابت در امر رأی‌گیری بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *