توقف فروش خودروی الکتریکی شورلت بلیزر و وقوع اختلال فراگیر در نرم افزار

فروش خودروی برقی شورلت بلیزر متوقف شد/ اختلال فراگیر در نرم افزار


خودروی شورلت بلیزر برای مدتی متوقف شده است به خاطر وجود مشکلات نرم افزاری که باعث غیرقابل راندن شدن وسایل نقلیه می‌شوند. این مشکلات شامل اختلال در سیستم اطلاع رسانی و وجود پیام‌های اختلال است. تعدادی از مشتریان نیز مشکلات مشابهی درخصوص نمایشگر و عملکرد خودروی برقی بلیزر گزارش داده‌اند. شورلت در بیانیه‌ای اعلام کرده است که به‌منظور اطمینان از تجربه سواری بهتر برای مشتریان، فروش بلیزر را به‌طور موقت متوقف کرده است. تحویل خودروها نیز به مشتریان متوقف شده است. نیز باید توضیح داد که مشکلات بلیزر با امنیت وسایل نقلیه یا باتری اولتیوم مرتبط نیستند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از انگجت، این درحالی است که چند هفته قبل پس از عرضه وسایل نقلیه گزارش هایی درباره یک اختلال نرم افزاری منتشر شد که وسایل نقلیه را غیر قابل راندن می کرد.

وب سایت Edmunds که تایید توقف ارسال وسایل نقلیه را دریافت کرده بود قبلا ۲۳ مورد اختلال در تست های این SUV را نیز ثبت کرده بود، از جمله سیستم اطلاع رسانی وسیله نقلیه که به طور مداوم از کار می افتاد و چند پیام اختلال نشان می داد.

خبرنگار نشریه دیگری نیز خودروی برقی بلیزر را آزمایش و نه تنها مشکلات مشابهی را درخصوص نمایشگر اعلام کرده بود، بلکه هنگامیکه وسایل نقلیه در حال شارژ بود، از کار افتاده بود و وی سرگردان شده بود.

شورلت در بیانیه ای به نشریه Edmunds نوشته است: ما آگاهیم که تعداد محدودی از مالکان خودروی برقی بلیزر با مشکلات کیفیتی نرم افزار روبرو هستند. ما برای تضمین آنکه آنها تجربه سواری ایده آلی از وسایل نقلیه داشته باشند، به طور موقت فروش بلیزر را متوقف کرده ایم.

به گفته نایب رییس شرکت هم اکنون تحویل خودروها به مشتریان متوقف شده است.

خودروی برقی شورلت بلیزر با سیستم باتری اولتیوم جنرال موتورز کار می کند. این باتری در طیف وسیعی از خودروهای دیگر از جمله GMC Hummer برقی و کادیلاک لایریک نیز استفاده می شود. این خودروها نیز با شکایت های متعددی روبرو بوده اند.

سخنگوی جنرال موتورز اعلام کرد مشکلات بلیزر با امنیت وسایل نقلیه یا اولتیوم مرتبط نیستند.


برخلاف گزارش های منتشر شده در مورد اختلال نرم افزاری در خودروی برقی بلیزر، کمپانی شورلت اعلام کرده است که تنها تعداد محدودی از مالکان وسایل نقلیه با مشکلات کیفیتی نرم افزار روبرو هستند. به منظور تضمین تجربه سواری ایده آل برای مشتریان خود، شورلت فروش بلیزر را به طور موقت متوقف کرده است. تحویل خودروها به مشتریان نیز در حال حاضر متوقف شده است. اما، آنچه به ظاهر از بیانیه شورلت مشخص است، مشکلات بلیزر با امنیت وسایل نقلیه یا باتری اولتیوم جنرال موتورز مرتبط نیستند. این مسئله به وضوح نشان می دهد که شورلت و جنرال موتورز بر سر کیفیت و ایمنی خودروی برقی بلیزر تمرکز داشته اند و آنست که سریعاً مشکلات را برطرف کرده و فروش وسایل نقلیه را ادامه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *