نفوذ عمیق به استخر/ بررسی خرابی معماری اصفهان

«فرا گرفته» به استخر رسید/ نگاهی به تخریب معماری اصفهان


نمایشگاه “فراگرفته” با آثار شیوا خوشبخت در نگاه به معماری و بناهای تاریخی با تکنیک اکریلیک در استخر برپا می‌شود. نقاشی‌های خوشبخت الهام گرفته از بناهای تاریخی اصفهان و هدف او ارائه یک نگاه نوستالژیک به معماری سنتی ایران و به خصوص اصفهان است. این نمایشگاه از مطالعات تاریخی ۸ دی تا ۱۷ دی در گالری استخر برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه رضایی، پلاک ۶ مراجعه کنند.

به گزارش دیجیاتور، نمایشگاه «فراگرفته» با آثار شیوا خوشبخت در نگاه به معماری و بناهای تاریخی با تکنیک اکریلیک، روز جمعه ۸ دی روی دیوار استخر می‌رود.

نقاشی‌های خوشبخت برگرفته از بناهای تاریخی اصفهان است. او مناظر را به نحوی نوستالژیک و با حسرتی همراه می‌بیند. هدف او بیشتر بازنگری به معماری سنتی ایران و به طور مشخص اصفهان است. گویی هشداری در مورد تخریب آثار معماری و تاریخی اصفهان را با حسی خوشایند همراه می‌کند.

«فراگرفته» با ۱۳ اثر از شیوا خوشبخت از جمعه ۸ دی تا یکشنبه ۱۷ دی در گالری استخر واقع در ایوان ربط هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۱ ادامه دارد. گالری استخر به نمایش آثار داخل یک استخر می‌پردازد که از پروژه‌های بیرونی آرتیبیشن محسوب می‌شود و به آثار خلاقانه پیشرو تمرکز دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه در گالری استخر به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه رضایی، پلاک ۶ مراجعه کنند.


نمایشگاه «فراگرفته» با آثار شیوا خوشبخت در نگاه به معماری و بناهای تاریخی با تکنیک اکریلیک، بر روی دیوار استخر می‌رود. نقاشی‌های خوشبخت برگرفته از بناهای تاریخی اصفهان است و هدف او بازنگری به معماری سنتی ایران و به طور مشخص اصفهان است. «فراگرفته» با ۱۳ اثر از شیوا خوشبخت از جمعه ۸ دی تا یکشنبه ۱۷ دی در گالری استخر واقع در ایوان ربط هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۱ ادامه دارد. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه در گالری استخر به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه رضایی، پلاک ۶ مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *