فراجا در فراهم کردن امنیت برجسته عمل کرده است.

فراجا در تامین امنیت خوش درخشیده است


در نشست فرماندهان، رؤسا و معاونان فراجا، احمد وحیدی یاد شهدای بزرگوار فراجا را گرامی داشت و تأکید کرد که فراجا با تأمین امنیت داخلی، باعث شکست دشمن و اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. وی افزود که اعتقاد و باور به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه خون شهدا و عنایات ائمه اطهار استوار و محکم است، اهمیت زیادی دارد و باید این باور را به نسل جوانی که وارد فراجا می‌شوند، منتقل کنیم. وحیدی همچنین به تقویت ظرفیت رسانه‌ای به منظور تبیین موقعیت ایران و توانمندی‌های آن تأکید کرد و گفت که امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت مؤلفه‌های مد نظر رهبر معظم تحول سیاسی برای رأی‌گیری پرشور است. وزیر کشور همچنین بر تلاش فراجا برای تسهیل مسافرت اربعین امسال نیز تأکید کرد و این اقدام را نمایش احساسات عمیق و عاطفی فراجا با مردم دانست.

به گزارش دیجیاتور به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در نشست فصلی فرماندهان، رؤسا و معاونان فراجا، یاد شهدای بزرگوار فراجا به ویژه شهدای اخیر را که در حمله تروریستی راسک به شهادت رسیدند، گرامی داشت.

وی ادامه داد: فراجا با تأمین امنیت داخلی، باعث شکست دشمن و اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر کشور اظهار کرد: امروز جمهوری اسلامی در اوج قدرت، اقتدار و جبهه مقاومت نیز در یکی از درخشان‌ترین لحظات تاریخی حیات خود به سر می‌نام تجاری و در مقابل، رژیم‌صهیونیستی در اوج ذلت قرار گرفته و به حمله به غیر نظامیان و به شهادت رساندن مردم بی گناه و زنان و کودکان روی آورده است.

وحیدی خاطرنشان کرد: امروز رژیم صهیونیستی در بزرگترین گرفتاری طول حیات خود قرار دارد.

وی با بیان اینکه اعتقاد و باور به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه خون شهدا و عنایات ائمه اطهار استوار و محکم است، اهمیت زیادی دارد، اظهار کرد: این اعتقاد، رمز موفقیت مسلّم نیروهای مسلح و فراجا است.

وی بر انتقال این باور به نسل جوانی که وارد فراجا می‌شوند، تاکید کرد و افزود: درونی کردن این اعتقاد به ویژه در جوانان، مهم‌ترین کار فرهنگی است.

وحیدی ادامه داد: امروز اوج قدرت نظام و ذلت دشمن را شاهد هستیم. انصارالله یمن را بنگرید که در محدودیت‌های بین‌المللی و مشکلات زیادی قرار دارد اما معادله جدیدی را در منطقه ایجاد کرده است. این رویش و معجزه تحول اساسی است.

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود به مساله امنیت اشاره کرد و گفت: ذات امنیت، رضایت مردم است. دشمنان به دنبال نارضایتی مردم هستند تا از این طریق، در جامعه ناامنی سازی کنند.

وحیدی بر تقویت ظرفیت رسانه‌ای به منظور تبیین موقعیت ایران و توانمندی‌های آن تاکید کرد و گفت: اگر این توانمندی‌ها به تصویر کشیده شود، امنیت آور خواهد بود.

وی در ادامه به رأی‌گیری ۱۱ اسفند امسال هم اشاره کرد و گفت: امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت مؤلفه‌های مد نظر رهبر معظم تحول سیاسی برای رأی‌گیری پرشور است.

وزیر کشور با بیان اینکه فراجا در مؤلفه امنیت، مهم‌ترین نقش را دارد، افزود: باید مراقب دشمن در همه ابعاد امنیتی باشیم.

وحیدی با بیان اینکه فراجا در مؤلفه سلامت رأی‌گیری هم نقش دارد، به رقابت انتخاباتی اشاره کرد و گفت: وزارت کشور از «رقابت سالم» بین همه دیدگاه‌ها، جریانات فکری و سیاسی دفاع و حمایت می‌کند و امنیت آن را هم برقرار می‌سازد.

وی همچنین با یادآوری ظرفیت و سرمایه اجتماعی فراجا برای افزایش مشارکت در رأی‌گیری، تصریح کرد: حضور مردم در صحنه یعنی امنیت و این نشان از قدرت نرم جمهوری اسلامی دارد.

وزیر کشور از تلاش فراجا برای تسهیل مسافرت اربعین امسال نیز قدردانی کرد و گفت: این اقدام نمایش احساسات عمیق و عاطفی فراجا با مردم است که یکی از دستاوردهای بزرگ اربعین محسوب می‌شود.


نتیجه‌گیری: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با دستیابی به اقتدار و جبهه مقاومت در اوج قدرت قرار دارد و دشمنان، به ویژه رژیم صهیونیستی در بزرگترین گرفتاری خود به سر می‌نام تجاری. اعتقاد و باور به شهدا و خون ایشان، رمز موفقیت نیروهای مسلح و فراجا است. دشمنان همچنین به دنبال نارضایتی مردم هستند تا در جامعه ناامنی ایجاد کنند. تقویت ظرفیت رسانه‌ای برای تبیین موقعیت ایران و توانمندی‌های آن، امنیت را به همراه خواهد داشت. رأی‌گیری نیز با سلامت، رقابت و مشارکت مؤلفه‌های مد نظر رهبر معظم تحول سیاسی برگزار می‌شود. همچنین فراجا در امنیت، سلامت و افزایش مشارکت در رأی‌گیری نقش مهمی دارد. تلاش فراجا برای تسهیل مسافرت اربعین نیز نشان از احساسات عمیق و عاطفی آن است که یکی از دستاوردهای بزرگ اربعین محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *