شخص عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال به سمت سرپرست باشگاه فولاد منصوب شد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال سرپرست باشگاه فولاد شد


بهرام رضائیان به عنوان سرپرست باشگاه فولاد خوزستان معرفی شد. وی قبلاً سرپرستی تیم ملی فوتبال بزرگسالان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم، عضویت در هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز و عضویت در کمیته های گوناگون تخصصی فدراسیون فوتبال را بر عهده داشته است. در حال حاضر او نیز در فدراسیون فوتبال به عنوان عضو هیات رییسه فعالیت می کند.

به گزارش دیجیاتور، سایت باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد ظهر امروز پس موافقت با استعفای شعبانی، طی حکمی «بهرام رضائیان» به عنوان عضو هیات مدیره و سرپرست باشگاه فولاد خوزستان معرفی گردید و از خدمات شعبانی برای دوران تصدی سمت مدیرعامل باشگاه قدردانی بعمل آمد.

رضاییان سرپرستی تیم ملی فوتبال بزرگسالان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم، عضویت در هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز و عضویت در کمیته های گوناگون تخصصی فدراسیون فوتبال را در کارنامه دارد و هم‌اکنون نیز به عنوان عضو هیات رییسه در فدراسیون فوتبال مشغول به کار است.


بهرام رضائیان به عنوان سرپرست باشگاه فولاد خوزستان معرفی شد و از خدمات شعبانی تشکر شد. حضور رضائیان در تیم ملی فوتبال، سازماندهی باشگاه پارس جنوبی جم و عضویت در هیات مدیره تراکتورسازی تبریز و کمیته های تخصصی فدراسیون فوتبال نیز در کارنامه او قابل ذکر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *