شروع فروش دو خودروی جدید در سامانه یکپارچه

عرضه دو خودروی جدید در سامانه یکپارچه آغاز شد


این متن درباره طرح فروش محصولات شرکت خودروساز به وسیله سامانه یکپارچه عرضه وسایل نقلیه است. در این طرح، خودروهای شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA عرضه می‌شوند و تحویل آنها در مدت حداکثر سه ماهه صورت می‌گیرد. این طرح شامل طرح عادی، طرح خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است. متقاضیان می‌توانند با ثبت نام در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، درخواست خرید وسایل نقلیه را ثبت کنند. اما ثبت نام اولیه تنها درخواست خرید است و تعهد خودروساز تنها پس از قطعی کردن ثبت نام و واریز وجه متقاضی شکل می‌گیرد. در صورت پیش ثبت نام بیش از ظرفیت، هیچ تعهدی برای خودروساز فراهم نمی‌شود. متقاضیان می‌توانند به نمایندگی‌های مورد انتخاب خود مراجعه کنند و پس از ثبت نام و واریز وجه، فرآیند ثبت نام و دریافت قرارداد را تکمیل کنند.

به گزارش دیجیاتور، طبق اطلاعیه طرح فروش محصولات در سامانه یکپارچه عرضه وسایل نقلیه از محل ظرفیت‌های خالی موجود شرکت خودروساز طی شرایط زیر برای محصولات شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA، از طریق سامانه یکپارچه از امروز پنج‌شنبه (هفتم دی‌) برای متقاضیان جدید خرید، مطابق شرح ذیل عرضه شد.

طرح‌های فروش این عرضه شامل طرح عادی (کنترل‌های مرتبط با رعایت محدودیت‌های ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودروهای سواری مصوب شورای رقابت برای متقاضیان طرح عادی انجام می‌شود)، طرح خودروهای فرسوده (خودروهایی که مورد تأیید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند)، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (فقط مختص مادرانی که دارای شرایط مقررات حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مورد تأیید سازمان ثبت احوال کشور) است.

تخصیص وسایل نقلیه برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده ۱۲ مقررات حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

ثبت نام در این مرحله هیچ حقی را برای متقاضی به‌منظور دریافت وسایل نقلیه ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز فقط پس از قطعی کردن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می‌گیرد.

در این طرح فروش فوق‌العاده با تحویل حداکثر سه ماهه است.

پس از ثبت نام واریز وجه و ثبت نام در سایت این شرکت خودروساز، متقاضیان با مراجعه به نمایندگی‌های مورد انتخاب خود، فرآیند ثبت نام و دریافت قرارداد فی مابین را تکمیل خواهند کرد.

پیش ثبت نام اولیه انجام شده فقط درخواست خرید وسایل نقلیه است که بر اساس ظرفیت، امکان تحویل نسبت به ثبت نام نهایی منتخبان اقدام می‌شود و چنانچه پیش ثبت‌نام بیش از ظرفیت انجام شود، هیچ تعهدی برای خودروساز فراهم نمی‌کند و متقاضی خرید وسایل نقلیه هیچ‌گونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی مراجعه کنند.


به گفته اطلاعیه، شرکت خودروساز طرح فروش محصولات خود را از امروز پنج‌شنبه عرضه کرده است. طرح‌های فروش این عرضه شامل طرح عادی، طرح خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است. تخصیص وسایل نقلیه برای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر اساس مقررات حمایت از خانواده و جوانی جمعیت صورت می‌گیرد. ثبت نام در این مرحله حق دریافت وسایل نقلیه را به متقاضی نمی‌دهد و تعهد خودروساز فقط پس از قطعی کردن ثبت نام و واریز وجه معتبر است. در این طرح فروش فوق‌العاده، تحویل وسایل نقلیه حداکثر سه ماه طول می‌کشد. پس از ثبت نام و واریز وجه و ثبت نام در سایت شرکت خودروساز، متقاضیان با مراجعه به نمایندگی‌های مورد انتخاب خود، فرآیند ثبت نام و دریافت قرارداد را تکمیل می‌کنند. پیش ثبت نام اولیه فقط درخواست خرید وسایل نقلیه است و تحویل آن بر اساس ظرفیت صورت می‌گیرد. متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *