تولیدی منابع هیدروکربن تبدیل به صنعتی پویا شد با اقدامات جهادی

صنعت نفت با اقدام‌های جهادی به صنعتی پویا بدل شد


در این متن، حبیب‌الله ظفریان، مدیر دفتر انرژی، تولیدی و استخراج معدنی مرکز پژوهش‌های پارلمان، از پیشرفت‌های خیره‌کننده تولیدی منابع هیدروکربن در سال ۱۴۰۲ یاد کرده و بیان کرده است که باید به تامین مالی در این تولیدی توجه بیشتری شود تا توسعه بیشتری داشته باشد. او همچنین امیدوار است که در حکومت سیزدهم نیز کارهای جهادی برای این تولیدی انجام شود و پیشرفت‌های تولیدی منابع هیدروکربن ایران در سال ۱۴۰۳ ادامه یابد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از وزارت منابع هیدروکربن، حبیب‌الله ظفریان، مدیر دفتر انرژی، تولیدی و استخراج معدنی مرکز پژوهش‌های پارلمان با بیان اینکه تولیدی منابع هیدروکربن در سال ۱۴۰۲ پیشرفت‌های خیره‌کننده‌ای را تجربه کرد، گفت: کارهای بزرگی به‌ویژه در نقطه دورافتاده خارک که قلب تپنده تولیدی منابع هیدروکربن است انجام شده است.

وی افزود: منابع هیدروکربن و گاز برای توسعه هرچه بیشتر به تامین مالی نیاز دارند، از این رو تلاش این است بتوانیم با وضع قوانین، منابعی در اختیار تولیدی منابع هیدروکربن قرار دهیم و بخش خصوصی را نیز بیش از پیش وارد این تولیدی کنیم.

مدیر دفتر انرژی، تولیدی و استخراج معدنی مرکز پژوهش‌های مجلس تصریح کرد: تولیدی منابع هیدروکربن امروز به صنعتی پویا تبدیل شده و به بالندگی خوبی رسیده و در حکومت سیزدهم شاهد کارهای جهادی برای این تولیدی بوده‌ایم و امیدواریم سال ۱۴۰۳ نیز این پیشرفت‌ها در تولیدی منابع هیدروکربن ایران تداوم یابد.


تولیدی منابع هیدروکربن در سال ۱۴۰۲ پیشرفت‌های خیره‌کننده‌ای را تجربه کرد و کارهای بزرگی به‌ویژه در نقطه دورافتاده خارک انجام شده است. منابع هیدروکربن و گاز برای توسعه هرچه بیشتر به تامین مالی نیاز دارند و تلاش این است که با وضع قوانین، منابعی در اختیار تولیدی منابع هیدروکربن قرار داده و بخش خصوصی را نیز بیش از پیش وارد این تولیدی کنیم. تولیدی منابع هیدروکربن امروز به صنعتی پویا تبدیل شده و به بالندگی خوبی رسیده و در حکومت سیزدهم شاهد کارهای جهادی برای این تولیدی بوده‌ایم و امیدواریم سال ۱۴۰۳ نیز این پیشرفت‌ها در تولیدی منابع هیدروکربن ایران تداوم یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *