مالک آلمریا اصرار دارد که شیخ عرب به جذب سرمربی تراکتور دست برندارد

شیخ عرب دست بردار نیست/ اصرار مالک آلمریا به جذب سرمربی تراکتور


تیم فوتبال آلمریا در لالیگا اسپانیا با شرایط نامناسبی روبرو است و تاکنون تنها ۵ امتیاز کسب کرده است. مالک این تیم قصد دارد تغییراتی در کادر فنی اعمال کند و سرمربی تراکتور، پاکو خمز، می‌تواند گزینه‌ای برای این تیم باشد، اما مدیران آلمریا نیز قصد دارند با سرمربی دیگری به نام روبن آلبس مذاکره کنند. تیم آلمریا قصد دارد تا هرچه سریع‌تر تکلیف کادرفنی خود را مشخص کند، در حالی که باشگاه تراکتور ادعا کرده که پاکو خمز به قرارداد خود متعهد است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، تیم فوتبال آلمریا که در لالیگا اسپانیا حضور دارد، شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند و با ۱۸ بازی و کسب ۵ امتیاز در رده بیستم جدول لالیگا قرار دارد و قعرنشین است. آلمریا تنها تیمی در لالیگا است که تاکنون بردی را کسب نکرده و از ۵ دیدار گذشته خود تنها دو امتیاز به دست آورده است.

در همین حال سایت «elgoldigital» خبر داد، ترکی آل الشیخ مالک این باشگاه قصد دارد تغییراتی را در کادر فنی این تیم انجام دهد و «پاکو خمز» سرمربی تیم فوتبال تراکتور در ایران گزینه‌ اصلی این مالک عرب به حساب می‌آید.

طبق اعلام این سایت، «روبن آلبس» دیگر گزینه‌ای است که مدیران آلمریا قصد دارند با او به مذاکره بپردازند و آلبس رقیب جدی برای خمز جهت نشستن روی نیمکت آلمریا محسوب می‌شود. آلمریا در هفته نوزدهم لالیگا باید به مصاف اوساسونا برود و مدیران این تیم قصد دارند تا هرچه سریع‌تر تکلیف کادرفنی خود را مشخص کنند.

لازم به ذکر است که باشگاه تراکتور با صدور بیانیه‌های مختلف در هفته‌های گذشته جدایی پاکو خمز را تکذیب و اعلام کرده که این مربی اسپانیایی به قرارداد خود با این باشگاه متعهد است.


تیم فوتبال آلمریا از ۱۸ بازی ۵ امتیاز در رده بیستم جدول لالیگا قرار دارد و قعرنشین است. آلمریا تاکنون بردی را کسب نکرده و از ۵ دیدار گذشته خود تنها دو امتیاز به دست آورده است. ترکی آل الشیخ مالک این باشگاه قصد دارد تغییراتی را در کادر فنی این تیم انجام دهد و «پاکو خمز» سرمربی تیم فوتبال تراکتور در ایران گزینه‌ اصلی این مالک عرب به حساب می‌آید. «روبن آلبس» دیگر گزینه‌ای است که مدیران آلمریا قصد دارند با او به مذاکره بپردازند و آلبس رقیب جدی برای خمز جهت نشستن روی نیمکت آلمریا محسوب می‌شود. مدیران آلمریا قصد دارند تا هرچه سریع‌تر تکلیف کادرفنی خود را مشخص کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *