اثر سینمایی «سنگ تاریک» به جشنواره «کن» فرانسه می‌رود.

«سیاه سنگ» به جشنواره «کلرمون فران» فرانسه می‌رود


اثر سینمایی کوتاه «سیاه سنگ» به کارگردانی سامان لطفیان و تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی در جشنواره معتبر «کلرمون فران» فرانسه به نمایش درمی‌آید. جشنواره «کلرمون فران» فرانسه معتبرترین فستیوال اثر سینمایی کوتاه جهان است و سالیانه در شهری به همین نام در کشور فرانسه برگزار می‌شود. «سیاه سنگ» نخستین تجربه فیلمسازی سامان لطفیان است و از میان ۹۵۰۰ متقاضی برای حضور در بخش مسابقه این جشنواره انتخاب شده است. علاوه بر آن، سجاد افشاریان، نصرالله رادش، مهدی میامی و ماه‌منیر بیطاری از بازیگران این اثر سینمایی هستند. عوامل دیگر این اثر سینمایی شامل نویسنده، تدوینگر، طراح صحنه و لباس، مدیر صدابرداری، مدیر ساخت و ساز، طراحی و ترکیب صدا، طراح گریم و افراد دیگر در حوزه ساخت و ساز اثر سینمایی هستند.

به گزارش دیجیاتور به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، اثر سینمایی کوتاه «سیاه سنگ» به کارگردانی سامان لطفیان و تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی در نخستین حضور بین‌المللی خود در جشنواره معتبر «کلرمون فران» فرانسه به نمایش درمی‌آید.

جشنواره «کلرمون فران» فرانسه معتبرترین فستیوال اثر سینمایی کوتاه جهان است، این رویداد که سالیانه در شهری به همین نام در کشور فرانسه برگزار می‌شود، پس از جشنواره بین‌المللی و شناخته شده «کن»، بزرگ‌ترین رویداد سینمایی فرانسه است و امسال پذیرای اثر سینمایی کوتاه «سیاه سنگ» از سینمای ایران است.

امسال نخستین تجربه فیلمسازی سامان لطفیان، از میان ۹۵۰۰ متقاضی، برای حضور در بخش مسابقه این جشنواره انتخاب شده است.

سجاد افشاریان، نصرالله رادش، مهدی میامی، ماه‌منیر بیطاری گروه بازیگران «سیاه سنگ» را تشکیل می‌دهند.

سایر عوامل اثر سینمایی عبارتند از:

نویسنده: سامان لطفیان و مهدی تراب بیگی، تدوین: اسماعیل علیزاده، طراح صحنه و لباس: حجت اشتری، مدیر صدابرداری: سعید زند، مدیرتولید: میلاد مولازاده، هنر صوتی: مجتبی سحرخیز، طراحی و ترکیب صدا: زهره علی‌اکبری، طراح گریم: مسعود باقری، دستیار اول کارگردان: مهدی گنجی، برنامه‌ریز: مجید حقیقت، منشی صحنه: محسن بهاری، دستیار اول فیلمبردار: هومن خلیلی، جلوه‌های ویژه: امین پهلوانزاده، طراحی پوستر: علی جمشیدی، عکس: مجید طالبی، پخش بین‌الملل: محمد فراهانی، ساخت تیزر: حمید نجفی‌راد.


اثر سینمایی کوتاه «سیاه سنگ» به کارگردانی سامان لطفیان و تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی در جشنواره معتبر «کلرمون فران» فرانسه به نمایش درمی‌آید. این رویداد که سالیانه در شهری به همین نام در کشور فرانسه برگزار می‌شود، بزرگ‌ترین رویداد سینمایی فرانسه است و امسال پذیرای اثر سینمایی کوتاه «سیاه سنگ» از سینمای ایران است. امسال نخستین تجربه فیلمسازی سامان لطفیان، از میان ۹۵۰۰ متقاضی، برای حضور در بخش مسابقه این جشنواره انتخاب شده است. سجاد افشاریان، نصرالله رادش، مهدی میامی، ماه‌منیر بیطاری گروه بازیگران «سیاه سنگ» را تشکیل می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *