سوارز با قرارداد یکساله به میامی می‌رود

سوارز با قراردادی یکساله راهی اینترمیامی خواهد شد


لوئیز سوارز، مهاجم سابق تیم فوتبال گرمیو برزیل، با پایان قراردادش به عنوان بازیکن آزاد شناخته می‌شود. او به توافقات نهایی با تیم اینتر میامی رسیده و به زودی انتقالش به این تیم آمریکایی اعلام خواهد شد. همچنین در توافق با مدیران اینتر میامی، قراردادش برای فصل بعد هم تمدید خواهد شد. این بازیکن پیش از این در تیم بارسلونا به همراه لیونل مسی بازی کرده بود.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، لوئیز سوارز مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال گرمیو برزیل با پایان یافتن قراردادش اکنون به عنوان بازیکن آزاد به حساب می‌آید. او در ۳۱ بازی برای این تیم برزیلی توانست ۱۴ گل به ثمر برساند و یکی از بازیکنان مؤثر گرمیو به شمار می‌رفت.

طبق اعلام «فابریزیو رومانو» خبرنگار مشهور ایتالیایی، سوارز ماه گذشته به توافقات نهایی با اینتر میامی رسیده و به زودی خبر انتقال رسمی این بازیکن به تیم آمریکایی اعلام می‌شود. همچنین در توافق سوارز با مدیران اینتر میامی آمده است که در صورت رضایت طرفین قرارداد برای فصل بعد هم تمدید خواهد شد. به این ترتیب دوست داران فوتبال دوباره شاهد حضور لوئیز سوارز و لیونل مسی در یک تیم خواهند شد.

پیش از این مسی و سوارز در لباس بارسلونا اوقات خوشی را برای هواداران این تیم رقم زدی بودند.


مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال گرمیو برزیل به عنوان بازیکن آزاد به حساب می‌آید. او در ۳۱ بازی برای این تیم برزیلی توانست ۱۴ گل به ثمر برساند و یکی از بازیکنان مؤثر گرمیو به شمار می‌رفت. رومانو اعلام کرده که سوارز ماه گذشته به توافقات نهایی با اینتر میامی رسیده و به زودی خبر انتقال رسمی این بازیکن به تیم آمریکایی اعلام می‌شود. در توافق سوارز با مدیران اینتر میامی آمده است که در صورت رضایت طرفین قرارداد برای فصل بعد هم تمدید خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *