اعلان رسمی سریال‌های نوروزی/ کدام گزینه‌ها جدی هستند؟

سریال‌های نوروزی به صورت رسمی اعلام می‌شود/کدام گزینه‌ها جدی است؟


در این متن، مهدی نقویان رئیس سیمافیلم درباره گمانه‌زنی‌های نسبت به سریال‌های نوروزی صحبت کرده است. او بیان می‌کند که در هفته‌های گذشته برخی اخبار نادرست درباره زمان پخش سریال‌ها و مجموعه‌های تلویزیون از سوی خبرگزاری‌های معتبر منتشر شده است که از منابع موثقی پشتیبانی نمی‌کنند. او تصریح می‌کند که برای اطلاع از اخبار مربوط به تلویزیون و پخش برنامه‌ها و سریال‌ها باید به درگاه‌های رسمی اطلاع‌رسانی سازمان مراجعه کرد و از شنیده‌ها به عنوان منبع اطلاع‌رسانی استفاده نکرد. وقتی پخش یک برنامه و سریال قطعی شود، سیمافیلم اطلاع‌رسانی رسمی خواهد کرد. در ادامه، او می‌گوید که اخباری درباره جدول پخش اثر سینمایی و سریال‌های نوروزی تلویزیون منتشر شده است، در حالی که هنوز قطعی نشده است، و این امر می‌تواند باعث سردرگمی مخاطبان و بینندگان تلویزیون شود. در نهایت، او اشاره می‌کند که جزئیات برنامه‌های نوروز طبق روال هر ساله در نشست خبری آخر سال معاون سیما با خبرنگاران صورت می‌گیرد.

به گزارش دیجیاتور به نقل از روابط‌عمومی معاونت سیما، مهدی نقویان رئیس سیمافیلم درباره گمانه‌زنی‌ها نسبت به سریال‌های نوروزی عنوان کرد: متأسفانه طی هفته‌های گذشته از سوی برخی خبرگزاری‌های معتبر درباره زمان پخش سریال‌ها و مجموعه‌های تلویزیون اخباری منتشر شده که از منابع موثقی نبوده است.

وی تصریح کرد: خبرگزاری‌ها برای اطلاع از اخبار مربوط به تلویزیون و پخش برنامه‌ها و سریال‌ها می‌بایست به درگاه‌های رسمی اطلاع‌رسانی سازمان همچون ارتباطات سازمانی معاونت سیما و خبرگزاری صدا و سیما مراجعه کنند و صرفاً شنیده‌ها درخصوص این‌گونه اخبار و زمان پخش را به عنوان منبع اطلاع‌رسانی درنظر نگیرند. به محض این‌که پخش یک برنامه و سریال قطعی شود، سیمافیلم طبق روال سابق اطلاع‌رسانی و اعلام رسمی می‌کند.

رئیس مرکز سیمافیلم تصریح کرد: این اخبار در حالی از سوی برخی خبرگزاری‌ها منتشر شده که هنوز جدول پخش اثر سینمایی و سریال‌های نوروزی تلویزیون قطعی نشده است و انتشار این‌گونه اخبار باعث سردرگمی مخاطبان و بینندگان تلویزیون خواهد شد.

به گفته نقویان تشریح برنامه‌های نوروز، طبق روال هر ساله در نشست خبری آخر سال معاون سیما با خبرنگاران صورت می‌گیرد.

سریال‌های «نون خ ۵» به کارگردانی سعید آقاخانی، «رستگاری» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، «آقای قاضی ۲» به کارگردانی سجاد مهرگان، «فراری» به کارگردانی امیر داسارگر، «بدل» به کارگردانی علی مسعودی، «زیرخاکی ۴» به کارگردانی جلیل سامان و «مهیار عیار» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی به عنوان گزینه‌های پخش در رمضان و نوروز ۱۴۰۳ در نظر گرفته شده است.


اخبار نسبت به زمان پخش سریال‌ها و مجموعه‌های تلویزیون توسط برخی خبرگزاری‌های معتبر منتشر شده است. اما این اخبار از منابع موثقی نبوده و تنها باید به درگاه‌های رسمی اطلاع رسانی سازمان مراجعه کنید تا اطلاعات رسمی را دریافت کنید. وقتی پخش یک برنامه و سریال قطعی شود، سیمافیلم آن را اعلام می‌کند. در حالی که جدول پخش اثر سینمایی و سریال‌های نوروزی تلویزیون هنوز قطعی نشده است. برنامه‌های نوروز طبق روال هر ساله در نشست خبری آخر سال معاون سیما با خبرنگاران اعلام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *