سردار آزمون: ستاره برجسته‌ترین گروه C در جام ملت‌های آسیا

سردار آزمون مطرح‌ترین ستاره گروه C جام ملت‌های آسیا


در خبر اعلام شده است که جام ملت‌های فوتبال آسیا در مطالعات تاریخی مشخص شده و با میزبانی قطر برگزار خواهد شد. تیم ملی ایران در گروه C این مسابقات با تیم‌های ملی امارات متحده عربی، فلسطین و هنگ کنگ هم‌گروه است. در این رابطه، سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران به عنوان یکی از بازیکنان استعدادمند شناخته شده است و ایرانی‌ها سرمایه زیادی را برای او صرف کرده‌اند. سایت خبری الجزیره قطر او را مسی ایرانی نامیده است زیرا او به روند گلزنی تیمش کمک می‌کند و با پاس‌هایی که به تیمی خود می‌دهد، آنها را در موقعیت‌های گلزنی قرار می‌دهد. ارزش بازیکن در سایت ترانسفر مارکت ۱۲ میلیون یورو است و ژوزه مورنیو نیز درباره آزمون اظهار داشته است که او بازیکنی است با کیفیت استثنایی و پتانسیل پیشرفت بالا. آزمون تاکنون در ۱۱ بازی برای تیم رم ایتالیا به میدان رفته و در یکی از آن‌ها توانست گلزنی کند. همچنین، بازی در تیم‌های زنیت سن پترزبورگ، روبین کازان و روستوف روسیه را نیز در کارنامه خود دارد و با ۷۵ بازی برای تیم ملی ایران ۴۹ گل به ثمر رسانده است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، جام ملت‌های فوتبال آسیا از مطالعات تاریخی ۲۲ دی و به میزبانی کشور قطر برگزار می‌شود و تیم ملی ایران در گروه C این رقابت‌ها با تیم‌های ملی امارات متحده عربی، فلسطین و هنگ کنگ همگروه است. در همین رابطه سایت خبری الجزیره قطر به بررسی ستاره‌های حاضر در تیم‌های گروه C پرداخته و از سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران نام برده است.

سایت الجزیره قطر در مطلب خود آورده است: سردار آزمون بازیکن ۲۸ ساله تیم ملی ایران یکی از بازیکنان مستعد به شمار می‌رود و ایرانی‌ها روی این بازیکن سرمایه گذاری‌های زیادی کرده‌اند. مهاجم ایرانی تیم فوتبال رم ایتالیا لقب «مسی ایرانی» را به یدک می‌کشد زیرا او با حضور در زمین بازی علاوه بر اینکه به روند گلزنی تیمش کمک می‌کند، با پاس‌هایی که برای هم تیمی‌های خود فراهم می‌کند آنها را نیز در موقعیت گلزنی قرار می‌دهد.

ارزش این بازیکن در سایت ترانسفر مارکت ۱۲ میلیون یورو است و ژوزه مورنیو درباره آزمون گفته است: سردار از آن دسته بازیکنانی است که من دوست دارم. او کیفیت استثنایی دارد و می‌تواند پیشرفت کند.

مهاجم سابق تیم بایرلورکوزن، ۱۱ بازی برای رم انجام داده و در دیدار برابر لچه توانست برای تیم خود گلزنی کند. آزمون سابقه بازی در تیم‌های زنیت سن پترزبورگ، روبین کازان و روستوف روسیه را در کارنامه خود دارد و با ۷۵ بازی برای تیم ملی ایران ۴۹ گل به ثمر رسانده است.


سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران، به عنوان یکی از ستارگان گروه C جام ملت‌های آسیا شناخته می‌شود. او علاوه بر گلزنی، با پاس دادن به هم تیمی‌هایش در موقعیت گلزنی شان نیز در بهبود تیمش نقش دارد. ارزش سردار آزمون در سایت ترانسفر مارکت ۱۲ میلیون یورو است و ژوزه مورنیو برای او استعداد استثنایی می‌بیند و می‌گوید او می‌تواند پیشرفت کند. آزمون سابقه بازی در تیم‌های مختلفی مانند بایرلورکوزن، زنیت سن پترزبورگ، روبین کازان و روستوف روسیه را دارد و در بازی‌های تیم ملی ایران، ۴۹ بار به خلاقیت و گلزنی پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *