بازنویسی عنوان به فارسی: کاهش ۵۶۰۴ واحدی شاخص کل بازار سهام

ریزش ۵۶۰۴ واحدی شاخص کل بورس


در این متن اعلام می‌شود که شاخص کل بازار سهام در پایان معاملات امروز با یک ریزش ۵۶۰۴ واحدی روبرو شد. نمادهای فولاد، فملی، کگل، کچاد و تاپیکو بیشترین تأثیر منفی بر روی شاخص کل داشتند. همچنین، نمادهای پارسان، وبملت و وپارس بیشترین تأثیر مثبت را داشتند. در بخش فرابورس نیز، بیشتر نمادهای شاخص ساز فرابورسی منفی بودند، اما نمادهای متوسط فرابورسی و شاخص هم وزن فرابورس رشد خوبی داشتند. نمادهای پرتراکنش فرابورسی عبارتند از: کرومیت، کمرجان، فرود و ولشرق.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، شاخص کل بازار سهام در انتهای معاملات امروز با ریزش ۵۶۰۴ واحدی مواجه شد، نمادهای فولاد، فملی، کگل، کچاد، تاپیکو بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل داشتند.

نمادهای پارسان، وبملت و وپارس نیز بیشترین تأثیر مثبت را بر جای گذاشتند، نمادهای خگستر، وبملت نیز از پرتراکنش های بازار بودند.

وضعیت فرابورس نیز با افزایش عرضه به سمت منفی شدن رفته و بیشتر نمادهای شاخص ساز فرابورسی منفی بودند، اما نمادهای متوسط فرابورسی وضعیت متعادل و بهتری داشتند و شاخص هم وزن فرابورس رشد را شاهد بود.

نمادهای پرتراکنش فرابورسی هم عبارتند از: کرومیت، کمرجان، فرود و ولشرق.


شاخص کل بازار سهام امروز با ریزش ۵۶۰۴ واحدی مواجه شد. نمادهای فولاد، فملی، کگل، کچاد و تاپیکو بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. نمادهای پارسان، وبملت و وپارس نیز بیشترین تأثیر مثبت را بر جای گذاشتند. نمادهای خگستر و وبملت نیز از پرتراکنش‌های بازار بودند. وضعیت فرابورس هم با افزایش عرضه به سمت منفی شدن رفته و بیشتر نمادهای شاخص ساز فرابورسی منفی بودند، اما نمادهای متوسط فرابورسی وضعیت متعادل و بهتری داشتند و شاخص هم وزن فرابورس رشد را شاهد بود. نمادهای پرتراکنش فرابورسی هم عبارتند از: کرومیت، کمرجان، فرود و ولشرق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *