شروع مذاکره برای مبادله پنهانی بزرگ بین تیم‌های پرسپولیس و سپاهان

رایزنی برای مبادله پنهانی بزرگ پرسپولیس و سپاهان آغاز شد


بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر ایران به ایستگاه‌های پایانی خود در دور رفت نزدیک می‌شود و عملکرد پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی انتقادهایی را به همراه داشته است. سرمربی پرسپولیس، یحیی گل محمدی، علاقه دارد دو مهاجم و یک مدافع جدید جذب کند و در حال بررسی وضعیت عیسی آل کثیر مهاجمی است که ابتدای فصل به سپاهان رفته بود. گفتگوهای دیپلماتیک مخفیانه برای نقل و انتقال دو بازیکن مؤثر در پرسپولیس و سپاهان نیز در حال ادامه دارد و این جابجایی‌ها می‌تواند تبعات زیادی برای مدیران باشگاه و مربیان هر دو تیم داشته باشد.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر ایران در حالی به ایستگاه‌های پایانی خود در دور رفت نزدیک می‌شود که عملکرد پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی انتقادهایی را به همراه داشته است.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که از عملکرد سازماندهی در نقل و انتقالات ابتدای فصل بارها گله کرده بود جذب دو مهاجم داخلی و همچنین یک مدافع را در نیم فصل مهم توصیف کرده است.

گل محمدی برای حفظ تمرکز در تیمش خواستار پیگیری مخفیانه وضعیت عیسی آل کثیر مهاجمی که ابتدای فصل از پرسپولیس به سپاهان رفت، شده است تا شرایط را برای جذب بازیکن از زردپوشان اصفهانی بررسی کنند سرمربی سرخ‌ها زمزمه‌های پیشنهاد مخفیانه سپاهانی‌ها به گئورگی گولسیانی را نیز شنیده است اما فعلا هیچ واکنشی به آن نداشته تا شرایط را برای نقل و انتقالات نیم فصل بررسی کند.

آغاز گفتگوهای دیپلماتیک مخفیانه برای نقل و انتقال دو بازیکن مؤثر در پرسپولیس و سپاهان در سکوت کامل در حالی ادامه دارد که روند جذب بازیکن تحت قرارداد در هر یک از این باشگاه‌ها در چند سال گذشته کاملا قطع شده بود تا رقابت مدعیان همیشگی قهرمانی لیگ برتر به بیرون از مستطیل سبز نیز کشیده شود. پ

قطعا جابجایی هر یک از بازیکنان در نیم فصل لیگ بیست و سوم که فاصله بین تیم‌ها در بالای جدول نیز اندک است می‌تواند تبعات زیادی را برای مدیران باشگاه و همچنین مربیان هر دو تیم داشته باشد.


عملکرد پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر انتقادها را به همراه داشته است، سازماندهی در نقل و انتقالات ابتدای فصل بارها مورد گله قرار گرفته است. حفظ تمرکز در تیم، پیگیری مخفیانه وضعیت عیسی آل کثیر مهاجمی که ابتدای فصل از پرسپولیس به سپاهان رفت را ضروری می‌داند. آغاز گفتگوهای دیپلماتیک مخفیانه برای نقل و انتقال دو بازیکن مؤثر در پرسپولیس و سپاهان در سکوت کامل ادامه دارد. جابجایی هر یک از بازیکنان در نیم فصل لیگ بیست و سوم می‌تواند تبعات زیادی را برای مدیران باشگاه و همچنین مربیان هر دو تیم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *