دیدار مهدی تاج با نماینده فدراسیون فوتبال فلسطین

دیدار مهدی تاج با نماینده فدراسیون فوتبال فلسطین

به گزارش دیجیاتور و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، امروز و در حاشیه برگزاری نشست هیأت اجرایی کنفدراسیون در جده، با سوزان شلبی، نماینده فدراسیون فلسطین در کنفدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در این نشست با ابراز تأسف از جنایات تلخ و ظالمانه رژیم صهیونیستی در نواز غزه عنوان کرد: غاصبان صهیونیست نه بلکه به کودکان بی پناه، حتی تبسم را بر لبان کودکان فوتبالیست هم خشکاندند. علاوه بر زنان و مردان، فوتبالیست‌های مظلوم هم مورد بی رحمی آنها قرار گرفتند و به خاک و خون کشیده شدند. رژیم صهیونیستی در این مدت زمین‌های متعدد فوتبال را به تمامی تخریب کرده است. این منطق صهیونیسم نباید در هیچ جایی از جهان مدافعانی داشته باشد.

وی همچنین خطاب به نماینده فلسطین در کنفدراسیون افزود: فیلمی که شما در جلسه هیأت اجرایی کنفدراسیون پخش کردید دل همه را به درد آورد و باید هر انسان آزاده ای را با هر عقاید معنوی و منطقی به واکنش برانگیزد.

تاج خاطرنشان کرد: واقعا در کجای دنیا ۶۰ فوتبالیست توسط یک رژیم غاصب از بین می‌روند؟ این جنایات باید به شکل همه گیر محکوم ش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *