دیدار با هواداران رایگان و درخواست ۳ امتیاز از آنها

دیدار با هوادار رایگان است/ این ۳ امتیاز را از هواداران می خواهیم


سرپرست مدیرعاملی باشگاه نساجی، حمیدرضا بایندریان، در حالی که به اهمیت حضور هواداران در بازی تیمشان اشاره کرد، از هواداران خواستاری کرد که در بازی بعدی تیمشان حضور پررنگی داشته باشند و این بازی را با حضور خودشان زیباتر کنند. او همچنین اعلام کرد که بلیت این بازی رایگان خواهد بود و هواداران می‌توانند با ثبت اطلاعات خود، بلیت خود را تهیه کنند. او در نهایت تمنا کرد که هواداران در این بازی حضور فعال داشته باشند تا با حمایت خود از تیم، به کسب سه امتیاز از این بازی کمک کنند.

به گزارش دیجیاتور، حمیدرضا بایندریان سرپرست مدیرعاملی باشگاه نساجی در آستانه بازی مقابل هوادار اظهار داشت: آنچه که به نام نساجی عزت بخشیده و به اصالت ۶۴ ساله آن مانایی عطا کرده و همچنان این خون در رگ‌های آن حیات دارد، سرمایه بزرگی است به‌نام «هوادار»؛ هرچند کم‌لطفی‌ست که عاشقان و دلباختگان نساجی را هوادار خطاب کنیم، کمتر تیم‌هایی تاکنون پدید یافته‌اند که اینچنین دل شوریدگانی در مکتب هواداری خود داشته باشند.

او ادامه داد: ما همواره نسبت به این دارایی عظیم می‌بالیم و اگر ظرفیت و انگیزه‌ای برای خدمت در توان داشته باشیم، به پشتوانه و دلگرمی همین عزیزان است. محور مالکیتی باشگاه نساجی مازندران از ماه‌ها پیش از آغاز فصل جاری، با بیشترین پتانسیل برای موفقیت و اعتلای این تیم به میدان آمد اما فوتبال همانند زندگی یک مسیری ادامه‌دار و همچون ضربان قلب یک انسان، همواره برای جریان حیات، دارای افت‌وخیزهایی است، لیکن حسن‌نیت و تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه پشتیبان باشگاه نساجی را ارج می‌نهیم.

بایندریان افزود: حال با توجه به شرایط پیش‌آمده برای تیم محبوب‌مان که الحق والانصاف زیبنده این باشگاه با این ظرفیت امکاناتی و هواداری نیست، از هواداران عزیز و شریف‌مان خواستاریم روز یک‌شنبه باری دیگر نفسی تازه به امید شهرشان بدهند و جای خالی روی سکوهای ورزشگاه شهید وطنی باقی نگذارند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه نساجی خاطر نشان کرد: لذا طبق هماهنگی‌های به عمل‌آمده بلیت این بازی نیز رایگان است و هواداران با ثبت اطلاعات خود در سامانه فوتبال‌تیکت می‌توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند. لازم است این نکته را هم هواداران گرامی در نظر داشته باشند که بانک اطلاعاتی تمامی هوادارانی که در این سامانه ثبت‌نام نموده‌اند در اختیار باشگاه قرار گرفته و در حال برنامه‌ریزی جامعی به‌منظور راه‌اندازی باشگاه هواداری با تسهیلات و تشویقات ویژه هستیم.

او در پایان گفت: جا دارد مجدداً این تمنا را از هواداران دلسوز و شریف‌مان داشته باشیم که یک‌شنبه شاید یکی از حساس‌ترین روزهای ما در فصل کنونی‌ست، ما تمام سعی و کوشش‌مان را انجام می‌دهیم تا موجبات شادی‌تان را فراهم آوریم اما تا ورود سرمربی جدید به ایران، ما این سه امتیاز سرنوشت‌ساز را از هواداران‌مان می‌خواهیم. روز یک‌شنبه همه‌باهم از تیم و سکوها با همان شعار معروف‌مان «می‌جنگیم» تا روحی دوباره به معشوق‌مان بدمیم.


مسئول باشگاه نساجی از هواداران درخواست کرد که در بازی آینده حضور یابند و با حضورشان تیم را حمایت کنند، همچنین بلیت این بازی نیز رایگان خواهد بود و هواداران می‌توانند با ثبت نام در سامانه فوتبال‌تیکت بلیت خود را تهیه کنند. همچنین برنامه‌ریزی جامعی به‌منظور راه‌اندازی باشگاه هواداری با تسهیلات و تشویقات ویژه در حال انجام است و از هواداران خواسته شده است تا در این زمان حساس برای تیمشان، او را همراهی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *