بویین زهرا: دستگیری ۲۳ سارق در جنایتهای سرقت

دستگیری سارقان ۲۳ سرقت در بویین زهرا


در این متن اعلام شده است که پس از وقوع چند فقره سرقت ترانس برق زراعت در شهرستان بوئین زهرا، سارقان مشکوک توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شده‌اند. با استفاده از یک دستگاه وسایل نقلیه پژو پارس، سرقت‌ها انجام شده و روش و شیوه یکسانی داشته‌اند. پس از گشت زنی‌های مکرر، مأموران انتظامی موفق به شناسایی وسایل نقلیه مورد استفاده سارقان شده و آن را در یک عملیات تعقیب و گریز متوقف و ۲ سرنشین آن را دستگیر کرده‌اند. متهمان دستگیر شده به ۲۳ فقره سرقت ترانس برق زراعت اعتراف کرده‌اند و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده‌اند. سرهنگ عبدی در پایان توصیه کرده است که شهروندان در برقراری امنیت مشارکت کنند و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، به پلیس اطلاع دهند.

به گزارش دیجیاتور، سرهنگ وجیه الله عبدی در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت ترانس برق زراعت در سطح مزارع و باغات شهرستان بوئین زهرا، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در تحقیقات میدانی خود متوجه شدند متهمان با استفاده از یک دستگاه وسایل نقلیه پژو پارس این سرقت‌ها را مرتکب و اکثر سرقت‌ها با شیوه و شگرد یکسان بوده است.

فرمانده انتظامی بوئین زهرا تصریح کرد: در این راستا مأموران انتظامی با گشت زنی‌های مکرر موفق به شناسایی وسایل نقلیه مورد استفاده سارقان شده و آن را در یک عملیات تعقیب و گریز متوقف و ۲ سرنشن آن را دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دادند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان دستگیر شده در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۲۳ فقره سرقت ترانس برق زراعت در باغات و مزارع بوئین زهرا اعتراف کردند.

سرهنگ عبدی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند به مشارکت شهروندان در برقراری امنیت اشاره کرد و بیان داشت: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک موضوع را بلافاصله با شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


در پی سرقت‌های ترانس برق زراعت در باغات و مزارع شهرستان بوئین زهرا، سارق یا سارقان احتمالی شناسایی و دستگیر شدند. متهمان پس از دستگیری، به ۲۳ فقره سرقت در این منطقه اعتراف کردند. متهمان به مراجع قضایی معرفی شده‌اند و تشکیل پرونده در حال انجام است. مقامات انتظامی به همه شهروندان توصیه کردند در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *