ابلاغ حقوق ورودی موبایل‌های بالای ۶۰۰ دلار

حقوق ورودی موبایل‌های بالای ۶۰۰ دلار ابلاغ شد


به گزارش دیجیاتور، سازمان توسعه بازرگانی اعلام کرده است که حقوق ورودی گوشی‌های همراه با قیمت بالای ۶۰۰ دلار از این پس در رویه تجاری معادل ۱۵ درصد و در سایر رویه‌ها معادل ۳۰ درصد تعیین خواهد شد. این تصمیم بر اساس بخشنامه‌ای ابلاغی از سوی این سازمان است که بر اساس آن حقوق ورودی گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار با درصد های معین شده محاسبه خواهد شد.

به گزارش دیجیاتور، سازمان توسعه بازرگانی، بخشنامه حقوق ورودی گوشی‌های با قیمت بالاتر از ۶۰۰ دلار را ابلاغ کرد.

بر اساس این بخشنامه، حقوق ورودی گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار در رویه تجاری معادل ۱۵ درصد و برای سایر رویه‌ها معادل ۳۰ درصد تعیین شد.

در این بخشنامه آمده است: به پیوست تصویر تصویب نامه شماره ۲۲۷۲۹۶ ت ۶۲۳۴۷ ه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۹ هیأت محترم وزیران در خصوص بند (۶) ماده (۱) دستورالعمل اجرایی بند (ط) تبصره (۷) ماده واحده مقررات برنامه‌ریزی مالی سال ۱۴۰۲ کل کشور (موضوع تصویب نامه شماره ۲۰۹۱۵۱ ت ۶۲۱۴۷ ک مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴) به شرح ذیل اصلاح و جهت استحضار و ابلاغ به گمرکات اجرایی ایفاد می‌گردد.

۶- حقوق ورودی گوشی‌های همراه حقوق ورودی رویه تجاری بازرگانی بین‌الملل گوشی‌های موبایل خارجی با قیمت بالای ششصد (۶۰۰) دلار پانزده درصد (۱۵) و برای سایر رویه‌ها به مأخذ دو برابر یعنی سی درصد (۳۰) منظور گردد.


تعیین حقوق ورودی برای گوشی‌های با قیمت بالای ۶۰۰ دلار در بخشنامه ابلاغ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *