حضور رایتل در نمایشگاه تلکام سال ۲۰۲۳

حضور رایتل در نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳

0 نظر


شرکت خدمات ارتباطی رایتل در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام ۲۰۲۳ با شعار “رایتل، یک ارتباط هوشمند” و تمرکز بر خدمات نوین سازمانی و راهکارهای جدید در راستای هوشمندسازی صنایع و دانش مالی دیجیتال حضور دارد. در این نمایشگاه، رایتل محصولات و خدمات متنوع خود را در سالن ۸-۹ به مشترکین شخصی و سازمانی معرفی خواهد کرد. بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال با شعار “تحول دیجیتال و اتصال‌پذیری” به منظور تبادل اطلاعات و انتقال تکنولوژیِ روز و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی جهان در زمینه تولیدی مخابرات و تکنولوژی مخابرات برگزار می‌شود.

به گزارش بازرگانی دیجیاتور، شرکت خدمات ارتباطی رایتل به منظور معرفی جدیدترین فناوری‌های خود در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام ۲۰۲۳ با شعار «رایتل، یک ارتباط هوشمند» و تمرکز بر خدمات نوین سازمانی و راهکارهای جدید در راستای هوشمندسازی صنایع و دانش مالی دیجیتال حضور دارد.

این نمایشگاه که از ۲ تا ۵ دی ماه از ساعت ۸ الی ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، رایتل در سالن ۸-۹ محصولات و خدمات متنوع خود را به مشترکین شخصی و سازمانی معرفی خواهد کرد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال با شعار «تحول دیجیتال و اتصال‌پذیری» به منظور ایجاد فضایی مناسب جهت تبادل اطلاعات و انتقال تکنولوژیِ روز توسط کارشناسان، آشنایی هر چه بیشتر متخصصان، مدیران و دست‌اندرکاران بخش‌های خصوصی و دولتی، استادان و دانش پژوهان این رشته با آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی جهان در زمینه تولیدی مخابرات و تکنولوژی مخابرات و از سوی دیگر ارائه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌های کشور در حال برگزاری است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و دیجیاتور در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نمایشگاه بین‌المللی تلکام ۲۰۲۳ با شعار «رایتل، یک ارتباط هوشمند» و تمرکز بر خدمات نوین سازمانی و راهکارهای جدید در راستای هوشمندسازی صنایع و دانش مالی دیجیتال حضور دارد.
نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، تکنولوژی مخابرات و دانش مالی دیجیتال با شعار «تحول دیجیتال و اتصال‌پذیری» جهت ایجاد فضایی مناسب جهت تبادل اطلاعات و انتقال تکنولوژیِ روز توسط کارشناسان، آشنایی هر چه بیشتر متخصصان، مدیران و دست‌اندرکاران بخش‌های خصوصی و دولتی، استادان و دانش پژوهان این رشته با آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی جهان در زمینه تولیدی مخابرات و تکنولوژی مخابرات و ارائه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌های کشور در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *