جلسه مدیران تولیدی نساجی با دستیاران رحمتی

جلسه مدیران نساجی با دستیاران رحمتی


پس از شکست سنگین تیم فوتبال نساجی مقابل استقلال تهران در لیگ برتر، سید مهدی رحمتی که از ابتدای فصل هدایت تیم را بر عهده داشت، استعفا داد و با موافقت هیأت مدیره نساجی، مربی اسپانیایی “لوکاس آلکارز” به عنوان مربی جدید تیم انتخاب شد. مدیران باشگاه قرار است بعد از دیدار با هواداران جلسه‌ای با دستیاران رحمتی برگزار کنند و جدایی یکی از دستیاران حتمی است. قرار است مربیان برزیلی به کادر تیم اضافه شوند.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، پس از شکست سنگین ۴ بر صفر تیم فوتبال نساجی مقابل استقلال تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر، سید مهدی رحمتی که از ابتدای فصل بیست و سوم هدایت این تیم را عهده دار شده بود از سمت خود کنارگیری کرد که با موافقت اعضای هیأت مدیره این باشگاه همراه شد و آنها طی مذاکره‌ای با «لوکاس آلکارز» این مربی اسپانیایی را برای تیم خود برگزیدند.

قرار است تا آخر هفته جاری این مربی اسپانیایی به همراه دستیاران خود وارد ایران شود تا هدایت نساجی را برای ادامه فصل رسماً بر عهده بگیرد. اشکان نامداری، حنیف عمران زاده، وحید رضایی و حامد شیری دستیاران رحمتی در نساجی هستند که به جز رضایی که در نیمه رقابت‌ها به جمع کادر فنی این تیم اضافه شد اما سایر نفرات از ابتدای فصل در نساجی حضور داشتند.

به همین جهت مدیران باشگاه نساجی پس از دیدار با هوادار که فردا یکشنبه ۳ دی برگزار می‌شود قرار است جلسه‌ای را با دستیاران رحمتی داشته باشند. جدایی حداقل یک دستیار رحمتی از این تیم قطعی به نظر می‌رسد و مربیان اسپانیایی به کادر این تیم اضافه خواهند شد.


سید مهدی رحمتی که هدایت تیم نساجی را برعهده داشت برای ادامه فصل کناره‌گیری کرد. مدیران باشگاه برای جلسه با دستیاران رحمتی تصمیم گرفته‌اند. جدایی یک دستیار از تیم قطعی به نظر می‌رسد. مربیان اسپانیایی به کادر این تیم اضافه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *