جزییات کنفرانس بین‌المللی تهران درباره پalestine

جزییات کنفرانس بین‌المللی تهران درباره فلسطین

0 نظر


امروز، “کنفرانس بین‌المللی تهران در خصوص فلسطین” برگزار خواهد شد، به هدف تقویت حمایت بین‌المللی از ملت فلسطین در غزه و کرانه غربی، تقویت فشارها بر رژیم صهیونیستی برای توقف حملات امنیتی علیه غزه و رفع محاصره، و همچنین ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه برای مردم فلسطین. این نشست با مشارکت مقامات عالی رتبه از بیش از ۵۰ کشور جهان برگزار می‌شود، و دستگاه دیپلماسی ایران این تلاش‌ها را در حمایت از مقاومت مردم فلسطین و غزه قهرمان ارزیابی کرده و تاکید کرده است که توقف جنایات جنگی و نسل‌کُشی رژیم آپارتاید صهیونیستی علیه ملت فلسطین، مطالبه همه حق‌طلبان و وجدان‌های بیدار بشری در سراسر جهان است.

به گزارش دیجیاتور، «ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت امور خارجه در اظهاراتی در ارتباط با برگزاری “کنفرانس بین‌المللی تهران در خصوص فلسطین” که امروز برگزار خواهد شد، اعلام کرد: این کنفرانس با هدف تقویت حمایت بین‌المللی از ملت مظلوم فلسطین در غزه و کرانه غربی، تقویت فشارها بر رژیم صهیونیستی برای توقف کامل حملات امنیتی علیه غزه و رفع کامل محاصره از آن و نیز تحرک بخشیدن به ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه بین‌المللی برای مردم فلسطین برگزار می‌شود.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی افزود: در این نشست یک روزه بین‌المللی، مقامات عالی رتبه دولتی، شخصیت‌های برجسته سیاسی، دینی، اندیشه ورز و رسانه‌ای از بیش از ۵۰ کشور جهان مشارکت دارند.

کنعانی برگزاری این نشست را در چارچوب استمرار تلاش‌های دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت مردم مظلوم فلسطین و غزه قهرمان ارزیابی کرد و اظهار کرد: توقف فوری جنایات جنگی و نسل‌کُشی رژیم آپارتاید صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، مطالبه همه حق‌طلبان، عدالت خواهان و وجدان‌های بیدار بشری در سراسر جهان است.


کنفرانس بین‌المللی تهران در خصوص فلسطین با هدف تقویت حمایت بین‌المللی از ملت فلسطین برگزار می‌شود. در این نشست یک روزه، شخصیت‌های برجسته سیاسی، دینی، اندیشه و رسانه‌ای از بیش از ۵۰ کشور جهان مشارکت دارند. برگزاری این نشست در چارچوب استمرار تلاش‌های دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت مردم مظلوم فلسطین و غزه قهرمان ارزیابی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *