تفكيك ژهانبخش از فينورد به صورت قطعيًا تصميم گرفته شد.

جدایی جهانبخش از فاینورد قطعی شد


علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی تیم فوتبال فاینورد هلند، پس از مصدومیتی در بازی‌های فیفا دی از لیست این تیم کنار گذاشته شده است. سایت “msn” نیز اعلام کرده است که قرارداد جهانبخش با فاینورد به اتمام رسیده و مدیران این تیم حاضر به تمدید قرارداد با او نیستند. در سال ۲۰۲۱، جهانبخش با قراردادی به ارزش یک میلیون یورو از برایتون انگلیس به فاینورد پیوست و ترجیح داد باقی ماندن در این تیم را انتخاب کند. اکنون پس از پایان هیجان‌انگیز‌اش در هلند، جهانبخش به درهای خروجی فاینورد نزدیک شده است.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، علیرضا جهانبخش مهاجم ایرانی تیم فوتبال فاینورد هلند روزهای خوبی را در این تیم سپری نمی‌کند و پس از مصدومیتی که در بازی‌های فیفا دی برای او رخ داد باعث شد تا از لیست این تیم کنار گذاشته شود.

در همین رابطه سایت «msn» در مطلبی به این بازیکن ایرانی پرداخته است و اعلام کرد که او جایی در برنامه «آرنه اشلوت» ندارد و به زودی از این تیم جدا خواهد شد. در مطلب این سایت آمده است: قرارداد این بازیکن ایرانی با فاینورد رو به اتمام است و مدیران و کادر فنی این تیم حاضر به تمدید قرارداد با جهانبخش نیستند و به زودی این بازی به درهای خروجی فاینورد نزدیک خواهد شد. قرارداد جهانبخش به گونه‌ای بود که او می‌توانست با رضایت مدیران باشگاه قرارداد خود را تا یک فصل دیگر تمدید کند اما آنها چنین کاری نخواهند کرد.

جهانبخش در سال ۲۰۲۱ با قراردادی به ارزش یک میلیون یورو از برایتون انگلیس راهی فاینور شد و در تابستان گذشته هم چند پیشنهاد از تیم‌های دیگر دریافت کرد اما ترجیح داد به قراردادش با فاینورد وفادار بماند و رؤیای بازی در لیگ قهرمانان اروپا را در سر داشت که حالا هیجان‌انگیز این بازیکن ۳۰ ساله در هلند به پایان رسیده است.


علیرضا جهانبخش پس از مصدومیت در بازی‌های فیفا دی از تیم فاینورد هلند کنار گذاشته شد. قرارداد این بازیکن با فاینورد رو به اتمام است و مدیران و کادر فنی این تیم تمدید قرارداد با جهانبخش را نمی‌خواهند. جهانبخش در سال ۲۰۲۱ با قراردادی به ارزش یک میلیون یورو از برایتون انگلیس به فاینورد پیوست و در تابستان گذشته چند پیشنهاد از تیم‌های دیگر دریافت کرد اما ترجیح داد به قراردادش با فاینورد وفادار بماند. هیجان‌انگیز این بازیکن ۳۰ ساله در هلند به پایان رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *