جابجایی بیش از ۲ میلیون مسافر هوایی تا هشتم فروردین

جابجایی بیش از ۲ میلیون مسافر هوایی تا هشتم فروردین


در ایام رخصتی نوروز سال ۱۴۰۳، دو میلیون و ۴۶ هزار و ۹۰۱ مسافر با ۱۶ هزار و ۷۲۸ پرواز در بخش هوایی جابجا شده‌اند. با دستور ویژه رئیس سازمان پرواز کشوری، نظارت بر خدمات مسافران و پروازها در مراکز مختلف انجام شده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، بازرسان سازمان به سرعت به برخورد با متخلفان می‌پردازند.

به گزارش دیجیاتور، جعفر یازرلو، سخنگوی سازمان پرواز کشوری گفت: از ۲۴ اسفند تا هشتمین روز از نوروز ۱۴۰۳ دو میلیون و ۴۶ هزار و ۹۰۱ مسافر در بخش هوایی جابجا شده‌اند

وی افزود: پذیرش و اعزام این تعداد مسافر از ابتدای رخصتی نوروزی با ۱۶ هزار و ۷۲۸ پرواز (نشست و برخاست) انجام شده‌است.

یازرلو در ادامه ضمن اشاره به رشد قابل توجه جابجایی مسافران بخش هوایی نسبت به بازه زمانی نوروز گذشته از دستور ویژه رئیس سازمان پرواز کشوری خبر داد و گفت: با دستور کاپیتان محمدی‌بخش علاوه بر حضور کارشناسان و مدیران سازمان پرواز کشوری به همراه نمایندگان شرکت‌های پرواز و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هندلینگ به شرکت‌ها در مرکز «سازماندهی و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی OCC» (در بازه زمانی ۶ صبح تا ۲۴)، بازرسان این سازمان در فرودگاه‌های سراسر کشور نیز حضور دارند.

مسافران در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا قصور در خدمت‌رسانی شایسته به مردم، بازرسان سازمان پرواز کشوری را مطلع کرده تا در سریع‌ترین زمان ممکن با متخلفان برخورد قانونی کنند.


جابجا شدن دو میلیون و ۴۶ هزار و ۹۰۱ مسافر در بخش هوایی از ۲۴ اسفند تا هشتمین روز از نوروز ۱۴۰۳.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *