فرصت دوم تیم ملی فوتبال ایران برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا

تیم ملی ایران بدون تغییر در رنکینگ فیفا / ژاپن اول آسیا


کمتر از ۱۹ روز دیگر جام ملت‌های فوتبال آسیا در قطر آغاز خواهد شد و تیم ملی ایران در گروه C با تیم‌های فلسطین، امارات و هنگ کنگ رقابت خواهد کرد. در صورت بازی خوب، دو تیم اول این گروه به مرحله بعدی صعود خواهند کرد. سایت فوتبال رنکینگز نیز در پیش بینی خود، تیم‌های ایران و امارات را برتر از تیم‌های فلسطین و هنگ کنگ می‌داند. در بررسی‌های این سایت، تیم ملی ژاپن با بالاترین شانس قهرمانی در این رقابت‌ها قرار دارد و تیم ایران در رده دوم این لیست قرار می‌گیرد. به ترتیب، ازبکستان و عراق نیز در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

به گزارش خبرنگار دیجیاتور، کمتر از ۱۹ روز دیگر جام ملت‌های فوتبال آسیا در کشور قطر آغاز خواهد شد و تیم ملی ایران در گروه C باید به مصاف تیم‌های فلسطین، امارات و هنگ کنگ برود. به همین جهت رسانه‌ها به سمت پوشش خبری این رویداد رفته اند و در همین زمینه، سایت فوتبال رنکینگز به شانس قهرمانی تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها پرداخته است.

سایت فوتبال رنکینگز در خبر خود آورده است: جام ملت‌های آسیا با حضور ۲۴ تیم در ۶ گروه برگزار می‌شود و پس از پایان مرحله گروه دو تیم از هر گروه جواز حضور در مرحله بعدی را به دست خواهند آورد.

در پیش بینی این سایت برای رتبه بندی تیم‌ها در مرحله گروهی آمده که در گروه C تیم‌های ایران و امارات بالاتر از فلسطین و هنگ کنگ قرار خواهند گرفت و به دور بعد صعود می‌کنند.

در ادامه این سایت به بررسی تیم‌هایی که شانس قهرمانی در این تورنمنت را دارند پرداخته که در آن تیم ملی ژاپن با ۳۶/۳۶ درصد در صدر قرار دارد، پس از آن تیم ایران با ۵۷/ ۱۷ درصد شانس دوم و ازبکستان و عراق به ترتیب با ۳۴ / ۴ و ۵۲/ ۲ درصد شانس‌های سوم و چهارم قهرمانی به شمار می‌روند.


جام ملت‌های آسیا با حضور ۲۴ تیم در ۶ گروه برگزار می‌شود و پس از پایان مرحله گروه دو تیم از هر گروه جواز حضور در مرحله بعدی را به دست خواهند آورد. در پیش بینی این سایت برای رتبه بندی تیم‌ها در مرحله گروهی آمده است که در گروه C تیم‌های ایران و امارات بالاتر از فلسطین و هنگ کنگ قرار خواهند گرفت و به دور بعد صعود می‌کنند. در ادامه این سایت به بررسی تیم‌هایی که شانس قهرمانی در این تورنمنت را دارند پرداخته که در آن تیم ملی ژاپن با ۳۶/۳۶ درصد در صدر قرار دارد، پس از آن تیم ایران با ۵۷/ ۱۷ درصد شانس دوم و ازبکستان و عراق به ترتیب با ۳۴ / ۴ و ۵۲/ ۲ درصد شانس‌های سوم و چهارم قهرمانی به شمار می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *